فریت بار
فریت بار

فریت بار , شرکت ارسال بار هوایی

خدمات بار هوایی پادمیرا فریت یکی از شرکت های پیشرو در زمینه حمل و نقل بار هوایی در کشور می باشد که با ارائه بهترین خدمات با کیفیت بالا , رضایت مسافرین را جلب کرده است. استفاده از بروز ترین امکانات برای فریت بار مسافری و نیز صداقت در عمل ما را از دیگران متمایز کرده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر حتما با مشاوران و کارشناسان ما در شرکت حمل و نقل بین المللی تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را برای ارسال بار خود دریافت نمایید .

با پادمیرا راه برای ارسال بار مسافری هیچ نوع نگرانی نخواهید داشت.

فریت بار چیست

فریت بار چیست ؟ : وقتی به مقصدی مسافرت می کنید و یا حتی قصد مهاجرت از کشوری به کشور دیگری را دارید . حتما برای جابجایی برخی از لوازم خود به ویژه لوازم شخصی خودتان را می خواهید با خود به همراه داشته باشید . در خیلی از موارد حتی بیشتر لوازم منزل مانند مبل و صندلی و … را نیز دوست دارید که با خود ببرید. باید توجه داشته باشید مسافر به اندازه مشخصی می تواند همراه خود بار وارد هواپیمای مسافربری کند . لذا برای اینکه سایر لوازم خود را نیز با خود ببرید نیاز به یک شرکت معتبر در امر ارسال بار هوایی و یا همان فریت بار دارید .  اصطلاح فریت بار که اکثرا مسافران از آن استفاده می کنند مفهوم ارسال بار هوایی را دارد .

اما در اصل لغت فریت خود به معنای بار می باشد و وقتی قصد داشته باشیم باری را از طریق هواپیما ارسال کنیم . به آن بار , بار هوایی یا فریت هوایی می گویند.

فریت بار به ترکیه

فریت بار به ترکیه

فریت بار به انگلستان

فریت بار به انگلستان

فریت بار به آلمان

فریت بار به آلمان

فریت بار به فرانسه

فریت بار به فرانسه

فریت بار به سوئیس

فریت بار به سوئیس

فریت بار به افریقای جنوبی

فریت بار به افریقا

پادمیرا فریت
پادمیرا فریت

فریت بار به تمام نقاط دنیا

جهت اطلاع از هزینه و قیمت ارسال بار هوایی به شهرهای دنیا با ما تماس بگیرید.

فریت بار به مونیخ
حمل بار به خارج از کشور
حمل وسایل منزل به کانادا
هزینه ارسال بار به استرالیا

فریت بار مسافری

پاد فریت تهران خدماتی را که برای مسافران در فریت بار اضافی مسافر ارائه می کنند بدین صورت است  که :

  • در ابتدا تمامی لوازم که مسافر قصد دارد به کشور مقصد ارسال کند را تیم پکینگ به صورت استاندارد بسته بندی می کند. کار پکینگ با نظم و ایمنی انجام می شود که مهترین بخش پروسه فریت بار مسافری است ؛ هیچ مسافری دوست ندارد بعد از رسید بار به مقصد ببیند که وسایلش آسیب دیده است . پس پکینگ استاندارد و ایمن از آسیب دیدگی احتمالی اثاثیه جلوگیری خواهد کرد .
  • مرحله دوم تمامی لوازم برای اینکه همه بار مسافر بصورت یکپارچه باشد بر روی پالت پلاستیکی پک می شود و با استفاده از تسمه های نگهدارنده محکم می شود . از طرف دیگه کل پالت با نایلکس کاملا پوشش داده می شود .
  • مرحله سوم بارگیری و حمل اثاثیه به فرودگاه است که کارهای گمرکی و تشریفات فرودگاهی انجام شود .امر بارگیری نیز با دقت کامل و با تجهیزات دقیق انجام می گیرد تا هیچ گونه آسیبی به بار مسافری وارد نشود.
  • مرحله چهارم بعد از اتمام تشریفات فرودگاهی صدور بارنامه است .
  • مرحله پنجم نیز ارسال بار مسافری به مقصد است .

نکته :

بار مسافری شامل مواردی مانند : لوازم شخصی ( کیف و کفش و …) ؛ لوازم منزل ( چینی , کریستال  ؛ ظرف و ظروف و … )

لیست هواپیمایی ها

فریت بار فرودگاه امام خمینی (ره)

فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) یکی از بزرگترین و پر ترددترین فرودگاه های کشور و خاورمیانه می باشد و تمامی بارهای اضافی مسافر , لوازم منزل و شخصی که قرار است به مقصد مسافر در کشور دیگه ارسال شود از فرودگاه امام  و سایر فرودگاه های بین المللی در شهرهای بزرگ کشور ارسال می شود . خدمات فریت بار پادمیرا راه نیز با ارائه بهترین خدمات بسته بندی و ارسال بار مسافر به صورت هوایی از طریق بخش فریت فرودگاه امام فعالیت زیادی دارد و تمامی بارهای بسته بندی شده توسط پادمیرا راه از طریق شرکت های هواپیمایی و از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد ارسال می شود. جهت اطلاع از هزینه های ارسال بار هوایی توسط شرکت های مختلف هواپیمایی مانند : ترکیش ایرلاینز , امارات , … همچنین هواپیمایی های ایران می توانید با ما تماس بگیرید.

لینک کوتاه : فریت بار goo.gl/a9srBA    , حمل بار هوای ؛ bit.ly/2NyUqW3

راهنمای فریت بار

در کنار هر مسافری که قصد اقامت طولانی مدت یا چند ماه در خارج از کشور را دارد اضافه باری هست که بر اساس استاندارد مسافربری هوایی نمی تواند آن را به صورت بار همراه با خود ببرد . حتی در برخی از مواقع این بار از وزن بالای ۲۰۰ یا ۳۳۰ کیلو هم عبور می کند و شامل لوازم بزرگی مانند میز و صندلی و مبلمان نیز می شود . در این صورت بهترین راه تماس با شرکت فریت بار است .

پادمیرا فریت در جهت آسایش مسافران صفر تا صد کار که شامل بسته بندی تا تحویل در فرودگاه مقصد می باشد را برای مسافران انجام می دهد و هیچ بار بست هبندی شده و آماده را قبول نمی کند . لذا روند کار در پادمیرا فریت بدین صورت است :

بسته بندی بار مسافری جهت ارسال بار هوایی

بعد از تعیین وقت قبلی برای ارسال بار تیم پکینگ به محل بار با تمامی لوازم بسته بندی اغزام می شوند . و تمام بار که مسافرمی خواهد با خود ببرد را بسته بندی می کنند و در پالت های پلاستیکی فیکس می کنند تا بار یکجا و منسجم شود .

باربری بار به فرودگاه و انجام کارهای تشریفاتی

بعد از بسته بندی بار به فرودگاه ارسال می شود و کارشناس فریت بار ما در فرودگاه کارهای گمرکی و فرودگاهی را برای صدور بارنامه انجام میدهد.

صدور بارنامه و ارسال بار

بعد از اینکه بارنامه صادر شد مسافر باید تمام هزینه ارسال بار بر اساس وزنی که از طریق فرودگاه و یکی از شرکت های هواپیمایی صادر شده را باید پرداخت کند تا بار به مقصد ارسال شود .