هزینه ارسال بار به استرالیا

قیمت و هزینه ارسال بار به استرالیا

خدمات ارسال بار هوایی شرکت پادمیرا فریت به کشور استرالیا و اقیانوسیه شامل تمامی شهرهای استرالیا که دارای گمرک بین المللی می باشد  . که در این بین شهر هایی مانند بریزبن , پرت , آدلاید , کانبرا , ملبورن و سیدنی در اولویت کاری ما قرار دارند از این رو برای هر یک از این شهر ها هزینه فریت بار و ارسال بار مسافری متفاوت می باشد .

هزینه ارسال بار به استرالیا

معیار تعیین هزینه ارسال بار به استرالیا

تعیین هزینه فریت بار به استرالیا توسط شرکت های هواپیمایی اعلام می شود و هر کدام از هواپیمایی ها با توجه به امکانات و توانی که دارند هزینه های مختلفی را ارائه می کنند . شرکت های هواپیمایی مانند امارات و قطر از شرکت های داخلی هزینه بالاتری را جهت ارسال بار به استرالیا در نظر می گیرند ولیشرکت هایی داخلی ماننده ایران ایر و ماهان و … هزینه پایین تری دارند البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که برای ارسال بار با استفاده از هواپیمایی داخلی نیاز به مدت زمان زیادی است چراکه بار زیادی دارند و تعدا هواپیماها نیز محدود است و امکان دارد بار شما برای چندین روز در کارگو فرودگاه دپو شود .که در نهایت می توان گفت که امکان آسیب دیدگی به بار نیز بیشتر می شود .

معیار دیگر برای تعیین هزینه ارسال بار به استرالیا

خدماتی است که شرکت فریت بار که بار شما را به فریت به استرالیا بر عهده دارد ؛ مثلا مهمترین بخش ارسال بار بسته بندی بار است اینکه بار شما با چه متریالی و با چه اصولی بسته بندی شده باشد . بطور مثال می توانیم بگوییم که در اکثر موارد بار به سورت فله با استفاده از کارتن های معمولی بسته بندی می شود . این در حالی است که شرکت پادمیرا فریت برای اینکار از بهترین متریال و بهترن نوع کارتن بسته بندی که دارای ضخامت بالایی نیز می باشد است . پادمیرا فریت با سابقه ای طولانی در امر بسته بندی و ارسال بار مسافری توانسته است در زمره شرکت های تاپ حمل و نقل بین المللی قرار گیرد .

جهت امر بسته بندی اصولی و دقیق بار خود که به قصد استرالیا ارسال می کنید با ما تماس بگیرد تا راهنمایی های کافی را برایتان ارائه نماییم .

معیار دیگر شهر مقصد شما است هزینه ارسال بار به بریزبن , آدلاید , رت , سیدنی و کانبرا به نسبت جزئی با هم فرق دارد . لذا جهت کسب اطلاع دقیق از قیمت ها می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرد تا هر باری که به استرالیا ارسال می کنید را هزینه دقیق اعلام کنند .

یک معیار دیگر میزان بار شما است کمترین باری که توسط شرکت پامیرا فریت به استرالیا ارسال می شود ۴۵ کیلوگرم است که نرخ جدایی دارد در کل وزن بار برای تعیین قیمت ارسال به استرالیا شامل موار زیر است .

  1. ۴۵ کیلو گرم
  2. ۱۰۰ کیلو گرم
  3. ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلو گرم
  4. ۳۰۰ کیلوگرم به بالا

هر کدام از این وزن ها قیمت های مشخصی دارند . و هر چه بار شما بیشرت می شود هزینه ارسال نیز پایین تر می آید .

هزینه ارسال لوازم حجیم به استرالیا

برای تعیین وزن بار دو نوع وزن اعلام می شود :

  • وزن حجمی بار ( بار هایی مانند مبلمان , میز و صندلی )
  • وزن خالص بار

هر کدام از این وزن ها که زیاد باشد برای هواپیمایی محاسبه خواهد شد .