هزینه فریت بار در سال ۹۸ , جدیدترین نرخ ارسال بار هوایی در سال ۹۸ – ۹۹

قیمت و هزینه فریت بار در سال ۹۸ , جدیدترین نرخ ارسال بار

هر سال شرکت های هواپیمایی نرخ های خود برای فریت و ارسال بار را به شرکت های جزء فریت بار بین المللی ارسال می کنند . در سال ۱۳۹۸ نیز بدون شک این هزینه ها برای ما ارسال شده است . اما باید توجه داشته باشید که هزینه های ارسال شده و نرخ کرایه خالص بار از طرف شرکت های هواپیمایی اعلام می شود . هزینه های دیگری مانند ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده , بسته بندی و تشریفات فرودگاهی و گمرکی شامل این رنخ نمی شود .

هزینه فریت بار 98

هزینه و نرخ سال ۹۸ برای ارسال بار به امریکا

هزینه ارسال بار به هر کدام از ایالت های امریکا با یکدیگر متفاوت است و در برخی از موارد نیز شهر های ایالت نیز هزینه های متفاوتی دارند . وزن هایی که برای ارسال بار به امریکا از شرکت پادمیرا فریت قابل انجام است بدین صورت می باشند :

  • ۴۵ کیلو گرم
  • ۱۰۰ کیلو گرم
  • ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلو گرم
  • ۳۰۰ کیلو گرم به بالا

بدون تردید هر میزان که بار شما به تن نزدیکتر می شود هزینه پایین تر می آید .

نرخ جدید سال ۹۸ برای ارسال بار دانشجو

هزینه هایی که برای ارسال بار دانشجو به کشورهای مختلف دنیا در نظر گرفته می شود بدون شک به نسبت سایر مسافران توجه ویژه ای بهش می شود و شامل تخفیف مستقیم از شرکت پادمیرا فریت است . اکثرا دانشجو ها لوازم تحصیلی خود که بیشتر سامل کتب می شود را با خود به مقصد می برند که کار ما بدین شکل برای این افراد انجام می شود.

  • بسته بندی
  • حمل و نقل و انجام تشریفات فرودگاهی
  • صدور بار نامه و ارسال بار به مقصد .

جهت کشب اطلاع دقیق از شیوه ارسال بار هوایی دانشجو در سال ۹۸ به تمامی نقاط کشور می توانید با ما در ارتباط باشید .

هزنه و نرخ جدید سال ۹۸ برای ارسال بار به استرالیا

استرالیا مقصد بسیار خوبی برای اکثر مهاجران می باشد . شهر های بزرگ استرالیا مانند کانبرا (پایتخت و مرکز سیاسی ) , ملبورن , سیدنی , پرت , بریزبن و ادلاید مهمترین مقصد برای مسافران ایرانی می باشد . مسافران عزی جهت دریافت نرخ جدید سال ۹۸ برای ارسال بار به استرالیا با شرکت ما تماس بگیرید .

نرخ جدید و هزینه و قیمت سال ۹۸ ارسال بار به کانادا و اروپا

از دیگر کشور های مهاجر پذیر که ایرانیان زیادی بدانجا مسافرت می کنند کانادا و کشورهای اروپایی مانند : آلمان و فرانسه ؛ ایتالیا , نروژ , سوئد و سوئیس , ترکیه , اتریش و … می باشد . تقریبا اکثر مسافران به ویژه مهاجران که اقامت کشور های اروپایی و کانادا را دارند در هر رفت و آمد از ایران وسایل اضافی نیز با خود به کشور مقصد می برند که برای این کار نیاز به تمای با شرکت فریت بار را دارند . اما همه ساله هزینه و نرخ ارسال بار تغییر می کند و نرخ های جدید از سمت شرکت های هواپیمایی به شرکت های فریت بار اراسل می شود .

برای اینکه از نرخ جدید و هزینه فریت بار در سال ۹۸ به تمامی نقاط دنیا اطلاع داشته باشید با کارشناسان ما در پادمیرا فریت تماس بگیرید .