ارسال بار هوایی و فریت بار به گنت | Ghent

ارسال بار به گنت , فریت بار به گنت , هزینه ارسال بار به گنت | Ghent : در کشور بلژیک و در قسمت شرق فلاندر شهرستان گنت واقع است . شهرستان فلاندرز از کناره رودخانه های شلده و Leie شروع می شود و یکی زا بهترین و جذاب ترین جاذبه ی توریستی چشم نواز در دل شب می باشد . شهر گنت در آغاز سال ۲۰۰۸ در حدود ۵۹۴,۵۸۲ نفر جمیعت دارا بود که عنوان چهارمین شهر پرجمیعت در بلژیک معرفی شده است که منطقه رفت و آمد و بیرونی آن در مساحت ۱۲۰۵km2 را تحت پوشش دارد .

فریت بار به گنت

نوع سیستم اقلیمی کوپن به گونه ای است که رد طبقه بندی آن آب وهوا به گونه است دریایی و نزدیک سواحل غرب است و مهمتر از این که در این منطقه میزان بارش در طول سال تفائت چندانی ندارد .

گنت در قرن ۱۳ ثروتمند ترین و بزرگترین شهر در قسمت شمال اروپا و در نزدیکی منطقه کوه های آلپ بزرگتر از شهر مسکو و کلن بوده است . داخل این دیواره های شهر تقریبا حدود ۶۵ هزار نفر زندگی می کردند . مناطق شهرستان گنت با کشورهای فلاندر , انگلستان , اسکادلند و ……. رابطه تجتری داشتند . برج سنت , برج ناقوس کلیسا و سنت نیکلاس فقط نمونه دکوچ از این دوره هستند .

دیگر جاذبه های گردشگری شهرستان گنت موزه هنر زیبای , کلیسای گنت برج بوکنت و …….. نام برد در شهر گنت جشنواره هایی که هر ساله برگزار می شود حدود تقریبا دو میلیون بازدید کننده دارند که می توان آنها را جز جاذبه های شهر گنت به شمار آورد .

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به گنت | بلژیک , منطقه گنت

بسته بندی بار | ارسال بار هوایی به گنت

یکی از نگرانی های مسافران شهر گنت در ارسال بار خود به مسیری که قرار است فرستاده شود آسیب وارد شود . اما شرکت فریت بار و حمل هوایی پادمیرا راه یکی از بهترین شرکت های حمل هواییدر سطح کشور ایران است که با ارائه خدمات اصولی و بسته بندی استاندارد لوازم شخصی و لوازم منزل و هر وسایلی که مسافران بخواهند با کمک افراد متخصص بسته بندی می کنند و تا این حال بهترین و با کیفیت ترین خدمات حمل بار را برای مسافران ایرانی که قصد مسافرت طولانی مدت برا به شهر گنت ئاشته اند را ارائه نموده اند . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید .

سایر خدمات پادمیرا برای فریت بار به گنت

  • کلیه لوازم منزل با بسته بندی استاندارد در محل ( ظروف شکستنی , البسه , کتابخانه و …. )
  • بارگیری به منظور حمل بار هوایی
  • به انجام ریاندن امور گمرکی با و بدون حضور مسافر : برای انجام امور گمرکی برخی از مسافران مایل هستند که کارشناس مسول شرکت فریت بار را همراهی کنند و در این میان برخی دیگر از مسافران تمامی امور گمرکی را بر عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیر راه برای درخواست و رضایت مشتری تلاش زیادی می کنند و هدف رضایت مشتری است .
  • پالت بندی در صورت شکستنی بودن و نیاز بودن : پس از این که تشریفات گمرکی به پایان رسید رد صورت نیاز و برای جلوگیری از شکستن و آسیب دیدن بار محموله را پالت بندی می کنند . این مسولیت را شرکت فریت بار و حمل هوایی پادمیرا راه را برعهده گرفته است .

***توجه

در ارسال بار هوایی به گنت قوانین ارسال بار به گنت تابع قوانین فریت بار به بلژیک می باشد و و کلیه قوانین فرودگاه های بلژیک یکی می باشد .

فرودگاه بین المللی | فریت بار , ارسال بار هوایی , حمل بار هوایی به گنت

فرودگاه گنت واقع در شرق فلاندری بلژیک است که یک فرودگاه همگانی و پرتردد است و مسافران زیادی از جمله ایرانیان عزیز در آنجا به مسافرت می پردازند . این فرودگاه در عرض جغرافیایی: ۵۱ ° ۱ ’۱۴ “(شمالی ) و به طول جغرافیایی: ۳ ° ۴۳′ ۴۹٫۲۰” ( شرق ) و با قرار گرفتن در ۴۳ متر بالاتر از سطح دریا قرار گرفته است .
کد سازمانبرای فرودگاه گنت ایکائو EBKT می باشد .