ارسال بار هوایی و فریت بار به کپنهاگ | Copenhagen

ارسال بار به کپنهاگ , فریت بار به کپنهاگ , هزینه ارسال بار هوایی به کپنهاگ | Copenhagen : شهرکپنهاگن به علت ساحلی بودن یک شهر زیبا و توریستی محسوب می شود . این شهر که یکی از قدیمی ترین شهرهای کشور دانمارک به شمار می آید دارای مناطق گردشگری فراوانی است . کپنهاگن را می توان بزرگترین شهر اقتصادی کشور دانمارک هم نامید . به همین علت ایرانیانی که مقیم کشور دانمارک می باشند بیشتر در این شهر ساکن می باشند . با این حال یکی از موارد مهم که بیشتر در تصمیم مسافرت به این شهر تاثیر فراوانی دارد فریت بار و یا ارسال بار هوایی به آسانی به شهر کپنهاگ می باشد . خدمات برتر شرکت حمل بار هوایی و فریت بار پادمیرا راه را برای انتقال و ارسال بار به کپنهاگن را در زیر برای شما شرح می دهیم .

فریت بار به کپنهاگ

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به کپنهاگ / فریت بار به دانمارک

بسته بندی بار / ارسال بار به کپنهاگ

بیشتر مسافرانی که قصد دارند فریت بار به کشور کانادا داشته باشند از این مسئله نگران هستند که در طول راه بار ارسالی آنها به کپنهاگ صدمه و آسیب ببیند . شرکت فریت بار هوایی پادمیرا با رعایت اصولی و دقیق تمام خدمات اعم از بسته بندی و همچنین کمک گرفتن از مرغوب ترین و مناسب ترین کارتن های فریت بار به منظور بسته بندی لوازم شخصی , اثاثیه ی منزل و غیره و نیز به کار بردن از افراد دارای تخصص در زمینه ی بسته بندی تا امروز بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد سفر به شهر کپنهاگ را داشته اند ارئه کرده است . برای کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر درباره ی بسته بندی می توانید برروی آن کلیک کنید .

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به کپنهاگ

  • بسته بندی کردن تمامی لوازم منزل ( ظروف شکستنی , کتابخانه و البسه و غیره ) در محل به صورت رعایت تمام اصول استاندارد
  • بارگیری جهت حمل بار هوایی
  • انجام دادن تشریفات گمرکی و بدون حضور مسافر : برخی از مسافران در اینگونه موارد لازم می دانند که خود شخصا به همراه مشاور و کارشناس فریت بار برای انجام دادن تشریفات گمرکی حاضر باشند ولی هستند مسافرانی که تمام امور به انجام دادن تشریفات گمرکی را برعهده ی شرکت فریت بار قرار می دهند . به یاد داشته باشید که مهمترین مسئله تمامی پرسنل شرکت پادمیرا راه خواست مشتری بوده و تمامی اهداف این شرکت رضایتمندی مسافران می باشند .
  • پالت بندی محموله در صورت نیاز : به منظور جلوگیری از آسیب و صدمه دیدگی های احتمالی محموله , بعد از اینکه تشریفات گمرکی انجام گرفت , در صورت نیاز و صلاحدید کارشناسان و مشاوران شرکت فریت بار محموله را پالت بندی می کنند . این مسئولیت را هم مانند همه ی مراحل ارسال بار شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا بر عهده گرفته است .
  • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به کپنهاگ : شرکت پادمیرا راه در مدت کوتاه ترین زمان ممکن و با حداقل هزینه تمامی مسئولیت اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی همچون امارات , ترکیش , ایرلاینز , لوفتهانزا و غیره را به منظور فریت بار به شهر کپنهاگ این شهر زیبای کشور دانمارک را بر عهده دارد .

توجه …

ارسال بار هوایی به کپنهاگ / فریت بار به کپنهاگ طبق قوانین فریت بار کشور دانمارک انجام می گسرد و تمامی این قوانین در همه ی فرودگاه های کشور دانمارک به طور یکسان اعمال می شوند .

فرودگاه کپنهاگ را می توان یک فرودگاه همگانی نام برد . این فرودگاه اصلی ترین ومهم ترین فرودگاه کشور دانمارک محسوب می شود . این فرودگاه همچنین بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه در بین کشورهای منطقه ی اسکاندیناوی می باشد . طبق آمار منتشر شده فرودگاه کپنهاگ در سال ۲۰۱۴ میزبان ۲۶ میلیون مسافر از سرتاسر دنیا بوده و به عنوان شلوغ ترین فرودگاه منطقه ی اسکاندیناوی معرفی شده است . لاین فرودگاه در فاصله ی ۸ کیلومتری از مرکر شهر زیبای کپنهاگ و در ۲۴ کیلومتری غرب شهرستان مالمو در جزیره ی آماگر واقع شده است .

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه CPH و برای سازمان ایکائو EKCH می باشد