ارسال بار به کلن , هزینه و قیمت فریت بار به کلن

شرکت فریت بار به کلن

کلن از جمله شهرهای زیبای کشور آلمان می باشد و مخصوصا ً رود لاین که از وسط این شهر عبور می کند سبب شده است که زیبایی این شهر چند برابر شود .این شهر چهارمین شهر بزرگ آلمان در ایالت نوردراین می باشد.تقریبا می توان گفت که همه شهر های کشور آلمان از سابقه تارخی زیادی برخوردار هستند و شهر کلن نیز این قاعده مستثنی نمی باشد و دارای بیش از ۲۰۰۰ سال قدمت می باشد و می توان گقت که از جمله شهر های کهن کشور آلمان است.این شهر در مرکز اروپا و در غرب آلمان قرار گرفته است و با کشورهای بنلوکس (اتحادیه :هلند ،بلژیک ،لوکزامبرگ) همسایه می باشد.

فریت بار به کلن

خدمات شرکت پادمیرا فریت برای ارسال بار هوایی به کلن آلمان

بسته بندی بار مسافری جهت فریت به کلن

اغلب مسافران از این موضوع نگران می باشند که در طی مسیر ارسال بار به کلن به بار آن ها صدمه وارد شود .ولی مجموعه فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا فریت با ارائه خدمات حرفه ای در مورد بسته بندی و همین طور به کار بردن بهترین نوع مواد بسته بندی فریت بار برای بسته بندی لوازم شخصی ،منزل و… و دارا بودن کادری مجرب در زمینه بسته بندی تا به امروز بهترین خدمات را برای شهروندان ایرانی که تصمیم مسافرت طولانی مدت و یا مهاجرت به شهر کلن را داشته اند ، ارائه کرده است.

خدمات دیگر پادمیرا فریت جهت حمل بار هوایی به کلن آلمان

  • بسته بندی نمودن همه لوازم منزل (مانند ظروف شکستنی ،کتابخانه ،البسه و…) در محل مورد نظر متقاضی ارسال باربه صورت استاندارد.
  • بارگیری برای فریت بار
  • انجام دادن تشریفات گمرکی با حضور و یا عدم حضورمسافر :در اینجا نیاز است که توضیح دهیم که عده ای از مشتریان فریت بار ،ترجیح می دهند که خود شخصا همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی به فرودگاه بروند اما وجود دارند تعدادی از مشتریان هم که همه امور را بر عهده شرکت فریت بار قرار می دهند.و انتخاب با خود مشتری می باشد زیرا هدف شرکت ما جلب رضایت مشتری می باشد.
  • در صورت لزوم ،پالت بندی محموله:پس از این که امور گمرکی انجام شد.برای پیشگیری از وارد شدن آسیب احتمالی به بار ،آن را در صورت نیازپالت بندی می کنند لازم به ذکر است که مجموعه فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا فریت مسئولیت این کار را نیزبر عهده گرفته است.
  • اخذ بارنامه برای فریت بار به کلن:مجموعه فریت بار پادمیرا فریت ،در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسبترین نرخ مسئولیت اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ،ترکیش ایرلاینز ،لوفتهانزا و …رابرای حمل بار هوایی به کلن را بر عهده می گیرد.

نکته:

مسافران محترم باید توجه داشته باشند که مقررات فریت بار به کلن تابع قوانین فریت بار به آلمان است و همه مقررات فرودگاه های آلمان برابر هستند.

روال کار پادمیرا فریت جهت ارسال بار هوایی به کلن

بعد از اینکه زمان مشخصی برای بسته بندی بار مسافری مشتری تعیین شد . تیم بسته بندی به همراه تمامی لوازم و تجهیزات بسته بندی به محل بار یا منزل مشتری اعزام می شوند و شروع به پک کردن تمامی لوازمی را که مسافر قصد دارد با خود به کشور مقصدش ببرد می کنند . رغایت اصول بسته بندی و استاندارد های بین المللی فریت بار هوایی در اولویت فعالیت تیم بسته بندی ما قرار دارد . تمامی لوازم را از همدیگر بر اساس جنس کالا تفکییک می کنند و در کارتن های مخصوص فریت بار که آرم شرکت بر روی آنها هک شده است قرار می دهند .

پالت بندی کارتن ها

بعد از اینکه تمام لوازم و بار در کارتن های مخصوص قرار داده شد . برای انسجام و یکی شدن بار همه آنها را بر روری پالت های پلاستیکی فیکس می کنند . تا بارگیری به آسانی با اشتفاده از لیفتراک دستی صورت گیرد . پالت بندی بار در فریت بار به کلن موجب می شود هیچ گونه آسیبی به بار مسافری وارد نیایید و بار در امنیت بالایی حمل و نقل شود .

انتقال بار به فرودگاه

بعد از بارگیری کار هندلینگ و انتقال بار مسافری به فرودگاه انجام می شود . که به همراه بار کارشناس فریت بار پادمیرا فریت نیز به فرودگاه اعزام می شود تا کارهای گمرکی و تشریفات فرودگاهی را برای صدور بارنامه انجام دهد.

صدور بارنامه و ارسال بار

بعد از اینکه کارشناس ما کارهای کمرگی و تشریفات فرودگاهی را برای بار مسافری و یا تجاری شما در فرودگاه به اتمام رساندند . برای بار شما از طرف یکی از شرکت های هواپیمایی که در فرودگاه امام خمینی (ره) فعال می باشد صادر می شود و بار برای ارسال رزرو می شود .

تسویه حساب و ارسال بار

قبل از اینکه بار ارسال شود مشتری باید تمام هزینه فریت بار به کلن را پرداخت نماید . لذا بر اساس صدور بارنامه وزن نهایی بار اعلام می شود و هزینه برای هر کیلو بار هوایی که قبلا از طرف شرکت برای شما اعلام شده است برای کل بار اعملا می شود و مشتری هزینه را به حساب شرکت واریز می کند . و در نهایت بار به مقصد شما یعنی شهر کلن آلمان ارسال می شود.

هزینه فریت بار به کلن

یکی از مهمترین دغدغه مسافران وقتی می خواهند برای مدت زمان طولانی به مسافرت به شهر و کشور دیگری بروند داشتن اضافه بار به همراه خود است که این اضافه بار نیز برای هر فردی ضروری است و باید به همراه خود ببرد . اما تنها وجود اضافه بار نیست و هزینه ای که باید برای ارسال آن بپردازد نیز فکری در ذهن هر مسافر است .

باید توجه داشته باشید که برای تعیین نرخ و هزینه فریت بار بازه بارها به صورت زیر تقسیم خواهد شد :

  • وزن ۴۵ کیلو گرم
  • وزن ۴۵ تا ۱۰۰ کیلو گرم
  • وزن ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلو گرم
  • وزن ۳۰۰ کیلو گرم و بیشتر

هر کدام از بازه های بالا هزینه فریت متفاوتی دارد و هر چه بار شما بیشتر می شود هزینه ارسال بار نیز در این بازه ها می شکند بهتر است برای ارسال بار وزن بارتان را به ۱۰۰ کیلو برسانید چرا که هزینه ارسال بار ۴۵ کیلو گرم و زیر ۱۰۰ کیلو گرم خیلی بیشتر از ۱۰۰ کیلو گرم می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه فریت بار به کلن و هر شهر دیگر آلمان می توانید با کارشناسان ما در  پادمیرا فریت تماس بگیرید تا با راهنمایی های ما بهترین انتخاب را برای فریت بار مسافری و اضافه بار خود به شهر کلن را داشته باشید .

فرودگاه بین المللی کلن

این فرودگاه یک فرودگاه همگانی می باشد که در چهرمین شهر بزرگ آلمان قرار دارد .می توان گفت که از نظر شلوغی ،این فرودگاه هفتمین فرودگاه شلوغ کشور آلمان می باشد .هواپیما ها از این فرودگاه به بیش از ۳۵ کشور دنیا پرواز می کنند و بر طبق آماری که در سال۲۰۱۲ انتشار پیدا کرد تقریبا ۹٫۳ میلیون مسافر در این فرودگاه تردد داشته اند.این فرودگاه در منطقه پروز و در ۱۴ کیلومتری جنوب شرقی از مرکز کلن قرار گرفته است.سازمان یاتا برای این فرودگاه کد CGN و سازمان ایکائو نیز کد EDDK را اختصاص داده است.