فریت بار به هیوستون , ارسال بار هوایی به هیوستون

فریت بار به هیوستون , ارسال بار هوایی به هیوستون , هزینه و قیمت حمل بار هوایی به هیوستن امریکا ,  فریت بار مسافری به هیوستون با بهترین کیفیت :  شهر هیوستون از نظر جمعیت عنوان چهارمی شهرهای پرجمعیت ایالات متحده را به خو اختصاص داده است . این شهر حدودا با داشتن ۶۳۱۳۱۵۸ نفر جمعیت چهارمین شهر پرجمعیت در آمریکا می باشد . شهر هیوستون همین طور پرجمعیت ترین شهر ایالت خود ( تگزاس ) محسوب می شود . این شهر عنوان بزرگترین شهر در قسمت جنوبی ایالات متحده را نیز دارد . با توجه به عنوان هایی که شهر هیوستون دارد می توان این شهر را , جزء شهرهای مهم ایالات متحده قرار داد .

فریت بار

هیوستون دارای مراکز ومکان های مهمی می باشد . در سال ۱۸۳۶ این شهر بنا نهاده شده است . این شهر در کنار رودخانه ی آلینس لندینگ قرار گرفته شده و از طرف دیگر هیوستون با خلیج مکزیک نیز , همجوار می باشد و در کنار یکدیگر قرار گرفته اند . که تمامی این موقعیت ها باعث شده هیوستون به یکی از زیباترین شهرهای ساحلی ایالات متحده ی آمریکا لقب بگیرد . رشد جمعیت به علت موقعیتی که شهر بندری هیوستون پیدا کرده به طور چشمگیری افزایش یافته است . از علت های افزایش جمعیت هیوستون به دلیل بندری بودن این شهر و برخورداربودن از ذخایر غنی نفتی این شهر نام برد . شهر هیوستون به دلیل ایجاد بزرگترین مرکز پزشکی – تحقیقاتی شهرت جهانی پیدا کرده است . علاوه بر نکاتی که در مورد شهر هیوستون نام بردیم باید گفت که مرکز فضایی جانسون ( مرکز کنترل ماموریت های ناسا ) در این شهر واقع شده است .

این شهر دارای مراکز تجاری تفریحی زیادی می باشد که در زیر به نام آنها و همچنین موقعیت مکانی آنها را شرح می دهیم .

فریت بار به هیوستون

ورزشگاه مینت مید پارک “

یکی از مراکز تفریحی شهر هیوستون که در سال ۲۰۰۰ این ورزشگاه نام آشنت تاسیس گردید . این ورزشگاه که برای بازی بیس بال طراحی شده قابلیت سر پوشیده و روباز شدن را دارد . ظرفیت این ورزشگاه زیبا ۴۲۰۰۰ نفر می باشد .

هیوستون گاالری ” این گالری در سال ۱۹۷۰ تاسیس شده است . هیوستون گالریا بزرگترین مرکز تجارت و خرید در ایالت تگزاس می باشد . این گالری و یا مرکز خرید هم کاملا سر پوشیده است . مساحت هیوستون گالری در حدود ۲۲۲۹۶۰ متر مربع می باشد .که ازاین حیث در ایالات متحده هفتمین بنای وسیع به شمار می رود .

مناطق دیدنی هیوستون “

شهر هیوستون مناطق دیدنی و زیبا و تفریحی زیادی دارد که همه ساله به این منظور جهانگردان و توریست های زیادی به این شهر قصد سفر می کنند . شهر هیوستون از لحاظ اقتصادی – گردشگری یکی از شهرهای قدرتمند ایالات متحده می باشد . همانطور که گفته شد , افراد زیادی همه ساله برای رونق بخشیدن و همچنین گشت و گذار و تفریح به شهر هیوستون سفر می کنند که در بین سیل این افراد ایرانیان بی شماری هم مشاهده می شود . هموطنان ایرانی هم به منظور ادامه تحصیل و تجارت و گشت و گذار , این شهر را به دلیل ویژگی های خوبی که در بالا هم اشاره کردیم انتخاب می کنند .

با این حال این مسافران عزیز در رابطه با ارسال بار به شهر هیوستون نداشته و همواره استرس و دغدغه ی حمل بار به همراه خود به شهر هیوستون را داشته اند . در کل جای هیچ گونه نگرانی با وجود شرکت فریت بار و حمل بار هوایی  وجود ندارد . این شرکت همواره سعی داشته که این امر را که دغدغه ی خیلی از عزیزان نیز می باشد برای مافران عزیز آسان و مهیا سازد . در زیر به نحوه ی ارسال بار که توسط شرکت فریت بار و حمل بار هوایی انجام می شود و همچنین خدماتی که این شرکت در رابطه با ارسال بار به شهر هیوستون ارائه می دهد , می پردازیم .

خدمات شرکت فریت بار و حمل بار هوایی در رابطه با ارسال بار به هیوستون

بسته بندی بار  |ارسال بار به هیوستون

بیشتر مسافرانی که دقصد ارسال بار به شهر هیوستون را دارند همیشه دچار تردید و نگرانی هایی می شوند که آیا ممکن است محموله ی ارسالی من سالم و صحیح به شهر هیوستون خواهد رسید ؟ احتمال دارد به بار ارسالی در طول و مدت مسیر خسارت های احتمالی وارد گردد . در رابطه با این عزیزان باید عرض کنیم که جای هیچ گونه تردید و نگرانی وجود ندارد . خدماتی که شرکت فریت بار و حمل بار هوایی در رابطه با بسته بندی ارائه می دهد ( همچون استفاده کردن از مرغوب ترین کارتن ها جهت فریت بار و بسته بندی لوازم شخصی و اسباب و اثاثیه ی منزل و غیره …..

همچنین سود بردن و استفاده کردن از افراد متخصص و خبره در زمینه ی ارسال و بسته بندی بار ) تاکنون بهترین خدمات را برای افرادی که قصد ارسال بار به شهر هیوستون را داشته اند ارائه کرده و باعث اسوده خاطر گشتن این شهروندان عزیز ایرانی در این رابطه شده است .

سایر خدمات شرکت فریت بار و حمل بار هوایی در ارساب بار به هیوستون

بسته بندی کلیه ی لوازم شخصی و اثاثیه ی منزل اعم از ظروف شکستنی همچون کریستالها – خشکبار – البسه و کتابخانه , در محل مورد نظر و به صورت کاملا استاندارد و اصولی “

  • بارگیری به منظور ارسال بار هوایی
  • انجام تمامی امورات مربوط به گمرک , با حضور مسافر و یا بدون حضور مسافر “
  • برخی از مسافران در این مورد تمایل دارند که در تمام مراحل انجام کارهای گمرکی , کارشناس فریت بار را همراهی کنند , با این حال برخی دیگر از مسافران این قبیل کارها ضروری ندانسته و تمام امورات گمرکی را بر عهده ی شرکت فریت بار قرار می دهند . تمامی کارها مطابق میل مشتری صورت می گیرد و هدف کارشناسان و دیگر عوامل شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه کسب رضایت مشتریان می باشد .
  • پالت بندی محموله ی ارسالی به هیوستون “
  • به منظور جلوگیری از هرگون آسیب و خسارت های احتمالی وارده به محموله ی ارسالی , بلافاصله پس از اتمام امورات گمرکی , محموله ی ارسالی بر حسب نیاز و در صورت لزوم , پالت بندی می شود . مسئولیت تمامی این کارها همچون دیگر مراحل فریت بار بر عهده ی شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه می باشد .
  • و در نهایت اخذ بارنامه جهت فریت بار / ارسال بار / هیوستون / ایالات متحده “

شرکت فریت بار و حمل بار هوایی مسئولیت اخذ بارنامه از شرکت های هواپیمایی همچون شرکت های لوفتهانزا – ترکیش ایرلاینز – امارات و دیگر شرکت های هواپیمایی معتبر دیگر , به منظور ارسال بار به شهر هیوستون آمریکا را در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ی پایین تر بر عهده دارد .

ارسال بار به شهر هیوستون مطابق فریت بار به آمریکا امکان پذیر می باشد . ضمنا تمامی قوانین مربوط به فریت بار در همه ی فرودگاه های این کشور به طور یکسان اعمال می شوند .

فرودگاه بین المللی جورج بوش هیوستون

فرودگاه بین المللی جورج بوش هیوستون به عنوان فرودگاه همگانی نیز شناخته می شود . این فرودگاه در قسمت ناحیه ی شمالی شهر هیوستون ایالت تگزاس قرار گرفته است . براساس آماری که در سال ۲۰۱۱ ثبت شده نشان می دادکه در حدود ۵۲۸۷۲۲ نفرمسافر در این فرودگاه بین المللی تردد داشته اند که از این حیث فرودگاه بین المللی جورج بوش هیوستون یکی از شلوغ ترین و پرتردد ترین فرودگاه های دنیا محسوب می شود . فرودگاه بین المللی جورج بوش هیوستون همچنین مرکز هواپیمایی بزرگ یونایند ایرلاینز نیز می باشد .

کد سازمان یاتا برای فرودگاه بین المللی جورج بوش هیوستون IAH, و همچنین برای سازمان ایکائو نیز KIAH می باشد .