ارسال بار هوایی و فریت بار به همیلتون

ارسال بار هوایی به همیلتون , فرستادن بار به همیلتون , ارسال وسایل منزل به همیلتون , قیمت و هزینه حمل بار  هوایی به همیلتون , ارسال وسایل منزل به همیلتون : شهر همیلتون که در جزیره ی شمالی نیوزیلند واقع می باشد مرکز استان و پرجمعیت ترین شهرستان منطقه ی ایکائو شناخته می شود . این شهر که از نظر جمعیت چهلرمین شهرستان پرجمعیت کشور نیوزلند است در سال ۲۰۰۹ وطبق آمار منتشر شده ۲۰۰۷۰۰ نفر جمعیت داشته است . شهر همیلتون شامل زمینی به مساحت حدودا km2 110 (42 مایل مربع ) می باشد .

فریت بار به همیلتون

شهر همیلتون در نخستین روزهای خود یک مرکز خدماتی کشاورزی بوده که امروزه با گذشت زمان در حال رشد می باشد که عنوان سومی سریع ترین منطقه در حال رشد را از آن خود کرده است . شهر همیلتون که آب و هوای اقیانوسی دارد که دارای تابستان های گرم و طاقت فرسا و زمستان های بسیار سرد می باشد . بیشترین حرارتی که در شهر همیلتون تا به امروز ثبت گردیده است C7/34 و سردترین دما C9/9 بوده است .

دانشگاه وایکاتو که در شهر همیلتون بنا گردیده است عضو شناخته شده ترین دانشگاه های جهان می باشد . شهر همیلتون از لحاظ علمی هم جزء شهرهای مهم و معروف دنیا است که مرکز اصلی تحقیقات و نوع آوری های در زمینه ی کشاورزی در این شهر واقع شده است . در اقتصاد شهر همیلتون سازمان های زیادی تا امروزه دخیل بوده است که آموزش و پروش و تحقیق و توسعه در اقتصاد این شهر ایفا کرده است . این درحالی است که دارای چیزی در حدود ۴۰۰۰۰ دانش آموزان سوم و۱۰۰۰ دانشمندان دکتری واجد شرایط را می باشد . شهر همیلتون همچنین در فستیوال های زیادی تاثیر مستقیمی دارد چنانچه این شهرهر سال میزبان نمایشگاه های کشاورزی و غیره می باشد . از جاذبه های این شهر می توان همیلتون باغ , وایکاتو ورزشگاه , بنیان گذاران تئاتر , سدون پارک و همیلتون دریاچه نام برد .

مسافرت و فریت بار به همیلتون , ارسال بار به همیلتون

شهر همیلتون با توجه به اینکه در فاصله ۱۲۵ کیلومتری شهر اوکلند قرار دارد برای زندگی و ساکن شدن در این شهر مورد توجه خیلی ها شده است . بر اساس آمار منتشر شده رسمی ۵/۶۹ از جمعیت همیلتون را اروپایی ها و۳/۲۱ درصد از جمعیت این شهر را مائوری یا همان مردم بومی کشور نیوزیلند ,۸/۱۳ از جمعیت این شهر را اسیایی ها وهمچنین ۱/۵ آن را مردم اقیانوس آرام و ۰/۲% خاورمیانه , آمریکای لاتین و آفریقایی می باشد . گفتنی است که ۰/۲۴ درصد از جمعیت شهر همیلتون در خارج از این کشور به دنیا آمده اند . بیشتر ایرانیانی که مقیم کشور نیوزیلند بوده و این کشور را برای اقامت و یا مسافرت بلند مدت خود انتخاب کرده اند تمایل بیشتری به زندگی در شهر همیلتون نشان می دهند . نحوه ی ارائه ارسال بار به همیلتون که توسط خدمات بار هوایی و فریت بار پادمیرا راه را برای شما در زیر شرح می دهیم .

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به همیلتون | نیوزیلند

بسته بندی بار , ارسال بار هوایی به همیلتون

بیشتر مسافرانی که قصد فریت بار به همیلتون را دارند نگران این موضوع هستند که محموله ی ارسالی آنها توسط شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه , در طول مدت ارسال صدمه و یا آسیب ببیند که شرکت فریت بار و حمل هوایی پادمیرا راه با استفاده از به کار بردن افراد متخصص و کارشناسان با تجربه و مجرب در زمینه ی بسته بندی تا امروزه بهترین و برترین خدمات را برای مسافران و شهروندان ایرانی که تمایل دارند به شهر همیلتون مسافرت بلند مدت داشته باشند را ارائه کرده است . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره یبسته بندی می توانید کلیک کنید .

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به همیلتون

  • بسته بندی تمامی لوازم و اثاثیه ی منزل اعم از ( ظروف هاظ شکستنی , کتابخانه , لباس های محبوب و دلپسند شما ) در محل و با رعایت تمامی اصول بسته بندی و استاندارد .
  • بارگیری جهت حمل بار هوایی
  • انجام دادن تشریفات گمرکی با و بدون حضور خود مسافر : برخی از مسافران در این مورد ضروری می دانند که برای انجام دادن تشریفات و امورات گمرکی شخصا کارشناس فریت بار را همراهی کرده باشند . البته که این مورد در مورد مسافران بیشتری صدق نکرده و تعدادی از این مسافران تمام امورات مربوطه را بر عهده ی شرکت فریت بار قرار می دهند . مهمترین هدف کارشناسان پادمیرا مسئله رضایت مشتری بوده و تمامی کارها طبق خواسته مشتری انجام می گیرد .
  • پالت بندی محموله و یا بار ارسالی در صورت لزوم : به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی های احتمالی بعد از انجام دادن تشریفات و امورات گمرکی محموله ی ارسالی را در صورت لزوم پالت بندی می کنند . شرکت فریت بارپادمیرا با افتخار مسئولیت این کار را نیز برعهده گرفته است .
  • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال به شهر آوکلند : شرکت پادمیرا راه در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداکثر هزینه کم مسئولیت اخذ بارنامه از شرکت های هواپیمایی همچون هواپیمایی امارات , ترکیش ایرلاینز , لوفتهانزا و غیره را برای فریت بار و ارسال بار به همیلتون را برعهده دارد .

*** توجه

ارسال بار هوایی به همیلتون و فریت بار به همیلتون طبق قوانین فریت بار به نیوزیلند صورت گرفته و این درحالی است که تمامی قوانین مربوط فریت بار در تمامی فرودگاه های این کشور بطور یکسان اعمال می شود .

فرودگاه بین المللی همیلتون

فرودگاه بین المللی همیلتون که در ۱۴ کیلومتری جنوب شهرستان همیلتون و در منطقه وایکاتو واقع شده است . ارتفاع ۵۲ متری از سطح دریا دارد . طبق آمار منتشر شده در سال ۲۰۱۱ فرودگاه ۳۱۶۰۰۰مسافر داخلی و ۴۶۰۰۰ مسافر بین المللی در این فرودگاه تردد داشته است که از این تنظر دهمین فرودگاه شلوغ و پر تردد در کشور نیوزیلند از لحاظ مسافر می باشد . این فرودگاه همچنین دارای یک مرکز آموزشی نیوزیلند از CTC حمل و نقل هوایی می باشد . CTC یک سازمان آموزش پرواز در بریتانیا بوده که به خطوط هوایی خلبان تازه آموزش دیده ای را به سراسر جهان منتقل می کند .

کد سلزمان یاتا برای فرودگاه همیلتون NZHN می باشد و برای سازمان ایکائو نیز هم HLZ می باشد