ارسال بار به میلان , فریت بار به میلان | Milan

ارسال بار به میلان , فریت بار به میلان , هزینه ارسال بار هوایی به میلان : پایتخت کشور روم ایتالیا می باشد که بعد از روم شهر میلان دومین شهر بزرگ در ایتالیا است , میلان در شمال کشور ایتالیا قرار گرفته است که در دشت لومباری قرار دارد . شهر میلان با جمیعت ۱۳۲۴۱۱۰ نفر با مساحت ۱۸۳۷۷ کیلومتر مربع میباشد .

فریت بار به میلان

مسافرت و ارسال بار به میلان | شهر مد ایتالیا

کشور ایتالیا در طول تاریخ مرکز و پایتخت امپراطوری روم بوده است و بیشتر شهر های کشور ایتالیا به دلیل تارخی بودن و قدمت آن مطرح می باشند از جمله این شهر ها شهر میلان نیز جز این دسته قرار گرفته است که هم از احاظ تاریخی و بسیار معروف است و هم از نظر مدرنیته نسبت به سایر شهرهای اروپا پیشرفته است . میلان از نظر مد یکی از برترین شهر و صادر کننده مد در سطح جهان می باشد و تعداد شرکتهای زیادی در زمینه مد در شهر میلان فعالیت می کنند این شهر در کنار شهر های لندن , توکیو , نیویورک و پاریس در زمینه مد به عنوان پایتخت مد جهان معروف است .

بعد ار روم شهر میلان دومین شهری است که ایرانیان زیادی در آنجا زندگی می کنند . ایرانیانی که برای زندگی به این شهر مهاجرت می کنندبا فریت بار پادمیرا راه برای ارسال بار هوایی خود هیچ گونه مشکلی ندارند و آسوده خاطر به سفر خود می پردازند . در قسمت زیر به برخی از خدماتی که شرکت فریت بار و حمل هوایی پادمیرا راه در فریت بار بع میلان انجام می دهند اشاره می کنیم .

خدمات شرکت پادمیرا برای فریت بار به میلان

بسته بندی بار | ارسال بار به میلان

در اکثر اوقات مسافرانی که قصد سفر یا برای زندگی کردن به شهر میلان مسافرت می کنند بیشتر نگران آسیب دیدن بار خود هستند . اما شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا با بهترین و متخصص ترین کادر خود خدمات اصولی برای بسته بندی لوازم شخصی و اثاث منازل مسافران استفاده می کند و تاکنون برای شهروندانی که قصد مسافرت بلند مدت به شهر میلان را داشته اند بهترین خدمات را ارائه نموده است . برای اینکه اطلاعاتتان درباره بسته بندی بیشتر شود روی آن کلیک کنید .

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به میلان

  • با بسته بندی اصولی و استاندارد در محل کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی , کتابخانه , البسه و ….. ) جهت حمل بار هوایی توسط شرکت فریت بار پادمیرا راه صورت می گیرد .
  • کارهایی که برای مسافرت در گمرک نیاز است با و بدون حضور مسافر : برای انجام تشریفات گمرکی برخی از مسافران مایل هستند که خود نیز حضور داشته باشند که در این صورت مسافر محترم کارشناس فریت بار را در انجام کارهای گمرکی هماهی می کند ولی در این میان برخی از کمسافران نیز کارهای گمرکی را به شرکت فریت بار می سپارند و تمامی امور را خود شرکت برعهده می گیرد و کارشناس مربوط انجام می دهد . شرکت پادمیرا راه به خواست مشتری احترام قائل است و هدف رضایت مشتری است .
  • پالت بندی محموله در صورت نیاز : پس از انجام کارهای امور گمرکی در صورت نیاز برای جلوگیری از احتمال آسیب دیدگی محموله آن را پالت بندی می کنند . شرکت فریت بار و حمل هوایی پادمیرا راه نیز این مسولیت را انجام می دهد .
  • در آخر نیز اخذ بارنامه برای ارسال بار به میلان : برای ارسال بار به میلان شرکت پادمیرا راه با سابقه ی درخشانی که دارد در کوتاهترین زمان و با کو ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات , ترکیش , ایرلاینز , لوفتهانزا , … را برای فریت بار به میلان بر عهده دارد .

*** توجه

قوانین تمامی فرودگاه های ایتالیا یکی می باشد و قوانین ارسال بار به میلان نیز همانند قوانین فریت بار به ایتالیا می باشد و هیچ گونه فرقی با هم ندارند .

فرودگاه بین المللی مالپنزا میلان | فریت بار و حمل بار هوایی به میلان

در شهر میلان بزرگترین فرودگاه بین المللی , فرودگاه بین المللی مالپنزا نام دارد . فرودگاه بین المللی مالپنزا در ۴۰ کیلومتری شمال غربی از مرکز شهر میلان قرار گرفته است . در سال ۲۰۱۰ این فرودگاه به عنوان ۲۱ امین فرودگاه پرتردد و شناخته شده در اروپا معروف شده است . بعد از فرودگاه لئوناردو داونچی فرودگاه مالپنزا دوین فرودگاه بین المللی در کشور ایتالیا است که با آماری که کارگوی این فرودگاه گرفته است در حدود ۴۱۰ هزار تن بار در سال در این فرودگاه حمل و نقل می شود که مربوط به بارهای شرکت تجاری فریت بار یا بار مسافر شده است .

کد سازمان یاتا MXP برای این فرودگاه و برای سازمان ایکائو نیز LIMC می باشد .