ارسال بار هوایی و فریت بار به منچستر | Greater Manchester

ارسال بار هوایی به منچستر , فریت بار به منچستر , ارسال اثاثیه منزل به صورت هوایی به منچستر , فرستادن بار مسافری به شهر منچستر در انگلستان , هزینه فریت بار به منچستر :منچستر را یکی از شهرهای مهم منطقه ی بریتانیا می نامند . شهر منچستر قدمت طولانی در تاریخ کشور انگلستان دارد به طوری که این شهر در قرن یکم تاسیس شده است . حوزه ی شهری منچستر را غالبا دومین شهر بزرگ انگلستان معرفی می کنند . با این حال طبق آماری که در دسترس می باشد شهرهای لیورپول و گلاسکو نیز مدعی این عنوان هم می باشند .

فریت بار به منچستر

شهر منچستر که در سرزمین بریتانیا واقع شده است در شمال غربی کشور انگلستان می باشد . مساحت شهر منچستر ۱۱۵۶۵ کیلومت مربع می باشد . ططبق آماری که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد این شهر همچنین دارای جمعیتی بالغ بر ۴۶۴۲۰۰ نفر دارد . شهر منچستر از لحاظ جمعیت در رده ی هفتم شهرهای پرجمعییت منططقه ی بریتانیا قرار دارد .

منچستر قطب صنعتی و فرهنگی منطقه ی بریتانیا هم به شمار می آید . این شهر جزء شهرهایی هست که همه ساله مسافران زیادی برای گشت و گذار به این شهر سفر می کنند . شهر منچستر همچنین از نظر اقتصادی برای کشور انگلستان یک شهر مهم و تاثیر گذار محسوب می شود .

مسافرت و فریت بار به منچستر / ارسال بار به منچستر

با اینکه مسافران ایرانی بیشتر که به بریتانیا مهاجرت و یا مسافرت می کنند لندن را برای اقامت انتخاب می کنند . ولی ایرانیان زیادی هم هستند که در شهر زیبای منچستر زندگی کرده و در این شهر ساکن می باشند . شهر منچستر یک شهر دانشگاهی و اقتصادی شناخته می شود . این شهر مکان مناسبی برای ادامه ی تحصیل و محیطی بسیار آرام برای زندگی کردن می باشد .به همین جهت هست که بیشتر افرادی که از کشورهای مختلف اقامت شهر منچستر را دریافت می کننذد به منظور ادامه ی تحسیل و درصدی هم برای مسافرت بلند مدت این شهر را انتخاب می کنند .

با اینکه مسافران زیادی این شهر را مقصد خود انتخاب می کنند با این حال از نحوه و چگونگی ارسال بار / فریت بار به منچستر اطلاعات دقیق و درستی ندارند . لازم به توضیح می باشد که در رابطه با فریت بار به شهر منچستر هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد . شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه مراحل و چگونگی فریت بار به منچستر را برای شما درزیر شرح می دهد .

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به منچستر

بسته بندی بار / ارسال بار به منچستر

بیشتر مسافرانی که قصد مسافرت بلند مدت و فریت بار به شهر زیبای منچستر را دارند نگران این موضوع می باشند که امکان دارد به بار ارسالی آنها در طول و مدت مسی آسیب و یا صدمه ای وارد گردد . با توجه به ارائه ی خدماتی که شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه درباره ی بسته بندی انجام می دهد و همینططور با استفاده کردن از مرغوب ترین نوع کارتن جهت فریت بار و بسته بندی لوازم شخصی و اسباب و اثاثیه و لوازم منزل و غیره ….. و همچنین با سود بردن و استفاده کردن از کارشناسان و افراد متخصص و باتجربه و مجرب در زمینه ی بسته بندی , تا به امروز بهترین نوع خدمات را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت بلند مدت و فریت بار به شهر زیبای منچستر را داشته اند ارائه کرده و مسافران عزیر را از هر نوع نگرانی آسوده خاطر ساخته است .

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به منچستر

  • بسته بندی تمامی اسباب و اثاثیه و لوازم شکستنی اعم از ظروف های شکستنی , کتابخانه , لباس های محبوب و دلپسند شما در محل و به صورت کاملا اصولی و اسستاندارد.
  • بارگیری جهت حمل بار هوایی
  • انجام تشریفات گمرکی با و بدون خود مسافر : برخی از مشتریان در این مورد ضضروری می دانند که برای انجام امورت مربوطه به تشریفات گمرکی کارشناس فریت بار را همراهی کنن , با این حال مسافرانی هم هستند که تمام امورات لازم جهت انجام تشریفات گمرکی را برعهده ی شرکت فرییت بار قرار می دهند . تمامی کارها مطابق با خواست مشتری انجام شده و هدف تمام کارکنان شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا فریت کسب رضایت مسافران و مشتریان محترم می باشد .
  • پالت بندی محموله ی ارسالی در صورت لزوم : به منظور جلوگیری از آسیب و صدمه های وارده ی احتمالی پس از اتمام امورات مربوط به تشریفات گمرکی , محموله ی ارسالی را در صورت لزوم و صلاح دید کارشناسان فریت بار پالت بندی می کنند . مسئولیت تمامی این کارها را شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه بر عهده می گیرد .
  • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به منچستر : شرکت پادمیرا راه با هزینه ی بسیار پایین و در کوتاه ترین زمان ممکن مسئولیت اخذ بارنامه از شرکت های هواپیماییی همچون شرکت هواپیمایی امارات , ترکیش ایرلاینز , لوفتهانزا و غیره را به منظور فریت بار به منچستر بر عهده دارد.

توجه

ارسال بار به منچستر مطابق با قوانین فریت بار به انگلستان صورت می گیرد . لازم به توضیح است که این قوانین در همه ی فرودگاه های کشور انگلستان به طور یکسان اعمال می شوند .

فرودگاه بین المللی منچستر

فرودگاه بین المللی منچستر یک باند فرود بتن به طول ۳۰۴۸ متر را دارا می باشد و یک فرودگاه همگانی محسوب می شوذد طبق آمار منتشر شده فرودگاه بین المللی شهر منچستر در سال ۲۰۱۴ سومین فرودگاه شلوغ و پرتردد منطقه ی بریتانیا لقب گفت . فرودگاه بین المللی منچستر از نظر تردد و شلوغی بیست و دومین فرودگاه پرتردد و سلوغ در اروپا شناخته شده است . فرودگاه بین المللی منچستر به بیش از ۲۲۵ مقصد را سرویس دهی می کند . فرودگاه بین المللی منچستر که از مرکز شهر منچستر۹/۱۳ کیلومت فاصله دارد و در جنوب غربی آن قرار گرفته است در زمینی به مساحت ۵۸۰ هکار تاسیس گردیده است . مطابق با آماری که در سال ۲۰۱۳زانتشلر یافت , این فرودگاه میزبان بیش از ۲۰۸۰۰۰۰۰ مسافر بوده و این تعداد مسافر در این سال در این فرودگاه بین الماللی تردد داشته اند . این فرودگاه همچنین دارای ۶۱ پرواز در هر ساعت نیز می باشد .

کد سازمان یاتا برای فرودگاه بین المللی منچستر MANمی باشد . همچنین برای سازمان ایکائو هم کد این فرودگاه بین المللی EGGC نیز می باشد .


ارائه خدمات حمل بار هوایی با بهترین کیفیت در شرکت فریت بار هوایی پادمیرا فریت