ارسال بار هوایی و فریت بار به لندن

ارسال بار به لندن , فریت بار به لندن , هزینه ارسال بار هوایی به لندن  : لندن بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر در بریتانیا محسوب می شود . این شهر را پایتخت کشور انگلستان می شناسند . شهر لندن که یکی از با قدمت ترین شهرهای جهان شناخته می شود در کنار رود تیمز قرار گرفته است . قدمتی که این شهر دارد برمی گردد به حدود ۲۰۰۰ سال قبل که تاسیس آن به روم باستان ارتباط دارد . به علت متمرکز شدن مراکز اداری انگلستان در لندن باعث شده که شهر لندن به مهمترین شهر انگلیس محسوب گردد . این شهر از نظر جمعیت هم مرکز مهم مسکونی انگلستان به شمار می آید . لندن را یکی از شهرهای پیشرفته ی صنعتی در جهان به شمار می اید و این شهر را مهد صنعت جهان می نامند .

فریت بار به لندن

شهر لندن مراکز تجاری و تفریحی , فرهنگی و مالی عمده ای در جهان دارد . همچنین تاثیر بسزایی در سیاست , آموزش و پرورش , رسانه و غیره در انگلستان و حتی در جهان را ایفاء می کند . مطابق آماری که در سال ۲۰۱۰ منتشر شده است شهر لندن جمعیتی در حدود ۸۲۷۸۲۵۱ نفر داشته است .

مسافرت و فریت بار به لندن / ارسال بار به لندن

همانگونه که در بالا هم به آن اشاره کردیم شهر لندن به یکی از باشکوه ترین , دانشگاهی ترین , اقتصادی و سیاسی ترین شهرهای دنیامحسوب می شود . با این وِیِژگی هایی که از شهر زیبای لندن اشاره کردیم , مسافران زیادی همه ساله در این شهر تردد داشته و این شهر در طول سال میزبان زیادی از مسافران داخلی و بین المللی نیز می باشد . بیشتر کسانی که این شهر را برای مسافرت انتخاب می کنند اکثر آنها برای ادامه ی تحصیل , توریست و گشت وگذار و تعدادی هم به منظور اقامت به این شهر سفر می کنند .

مهمترین مرکز کسانی که اقامت انگلستان را دارند شهر لندن می باشد و بیشتر ایرانیانی که مقیم کشور انگلیس می باشند در این شهر اقامت دارند . بیشتر شهروندان ایرانی که در لندن اقامت دارند برای ادامه ی تحصیل و همچنین برای اقامت در این شهر حضور دارند . کسانی که قصد مسافرت بلند مدت و فریت بار به لندن را دارند از نحوه و چگونگی فریت بار به لندن اطلاعات دقیق و درستی ندارند که شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه نحوه ی فریت بار به لندن را در زیر برای شما شرح می دهد .

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به لندن

بسته بندی بار / ارسال بار به لندن

بیشتر کسانی که قصد مسافرت بلند مدت و فریت بار به لندن را دارند از این موضوع نگران هستند که امکان دارد به بار ارسالی آنها در طول و مدت مسیر اسیب و صدمه وارد گردد . شرکت ارسال بار هوایی , فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا فریت با خدماتی که درباره ی بسته بندی ارائه می دهد و همینطور با استفاده کردن از مرغوب ترین نوع کارتن جهت فریت بار و بسته بندی لوازم شخصی , اسباب و اثاثیه و لوازم منزل و غیره … و همچنین با سودبردن و استفاده کردن از افراد متخصص و باتجربه و مجرب در زمینه ی بسته بندی تا به امروز بهترین نوع خدمات را برای کسانی که قصد مسافرت بلند مدت و فریت بار به شهر لندن را داشته اند ارائه کرده و شهروندان ایرانی را از نگرانی های کاذب در این مورد آسوده خاطر ساخته است .

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به لندن

  • بسته بندی تمامی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل اعم از ظروف های شکستنی , کتابخانه و لباس های دلپسند و محبوب شما در محل و به صورت کاملا استاندارد و اصولی
    انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور خود مسافر : برخی از مسافران در این مورد ضروری می دانند که برای انجام دادن تشریفات و امورات گمرکی به همراه کارشناس فریت بار را شخصا همراهی کنند . با این حال تعدادی از مسافران هم هستند که تمامی امورات و تشریفات گمرکی را برعهده ی کارشناسان شرکت فریت بار پادمیرا راه قرار می دهند . تمامی کارها طبق خواسته ی مشتری صورت گرفته وهدف تمامی کارشناسان فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه جلب رضایت مشتری است .
  • پالت بندی محموله در صورت لزوم : به منظور جلوگیری از آسیب و صدمه دیدگی های احتمالی پس از اتمام امورات و تشریفات گمرکی , محموله ی ارسالی را در صورت
  • لزوم و صلاح دید کارشناسان پالت بندی می کنند . مسئولیت تمامی این کارها بر عهده ی شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه می باشد .
  • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به لندن شرکت پادمیرا راه با هزینه ی بسیار پایین و در مدت زمان بسیار کوتاه , مسئولیت اخذ بارنامه جهت فریت بار به لندن را از شرکت های هواپیمایی همچون , شرکت هواپیمایی امارات , ترکیش ایرلاینز , لوفتهانزا و غیره را برای فریت بار به لندن بر عهده دارد .

*** توجه

ارسال بار به لندن مطابق با قوانین فریت بار به انگلستان می باشد و همه ی این قوانین در تمامی فرودگاه های کشور انگلستان به طور یکسان اعمال می گردد .

فرودگاه بین المللی لندن

در کل لندن ۵ فرودگاه بین المللی دارد که از این حیث یکی از قطب هیا حمل ونقل در جهان محسوب می شود . ۵ فرودگاه لندن عبارتند از فرودگاه بین المللی لندن , فرودگاه بین المللی هیثرو , فرودگاه گتویک , فرودگاه استانستد , فرودگاه لوتن , فرودگاه سیتی , که تمامی این پنج فرودگاه بطور گسترده در فعالیت می باشند . با این تفاسیر اشاره ای به فرودگاه بین المللی هیثرو لندن اشاره ای نمی کنم / این فرودگاه شلوغ ترین و همچنین پرتردد ترین و پرکارامد ترین فرودگاه در انگلستان محسوب می شود . لازم به ذکر است که این فرودگاه بین المللی از نظر مسافربری بین المللی فرودگاه شلوغ جهان نیز می باشد.

کد سازمان یاتا برای فرودگاه بین المللی لندن LHR وبرای سازمان ایکائو نیز EGLL می باشد