ارسال بار هوایی و فریت بار به رم | Rome

ارسال بار به رم , فریت بار به رم  , هزینه ارسال بار هوایی به رم پایتخت ایتالیا : شهر رم یکی ار مهم ترین شهر ایتالیا می باشد شهر رم از قدمت تاریخی بالایی برخوردار است و به همین دلیل همه ساله مسافران زیادی از تمامی کشور ها مخصوصا ایران به عنوان توریست به این شهر سفر می کنند .

فریت بار به رم

ایرانیان مقیم ایتالیا بیشتر در شهر رم و میلان زندگی می کنند . شهر رم بخاطر پیشرفت و قدمت تارخی مسافران زیادی از ایران برای خود به همراه دارد ولی مشکل قابل توجه بیشتر مسافران در ارسال بار خود به رم می باشد . در ادامه مطلب به دیگر خدمات مهم ارسال بار هوایی به رم توسط شرکت فریت بار پادمیرا اشاره خواهیم داشت .

خدمات شرکت پادمیرا برای فریت بار به رم | ایتالیا , استان لاتزیو

بسته بندی بار | ارسال بار به رم

در این میان اکثر نگرانی های مسافران در طول مسیر ارسال بار به رم این مسئله است که در طول مراه بار به رم هیچ گونه آسیبی به آنها وارد نشود . اما هیچ گونه جای نگرانی وجود ندارد شرکت فریت بار و حمل هوایی پادمیرا راه با بسته بندی اصولی و استاندارد و با استفاده از بهترین و مجرب ترین کادر بار های مسافران را بسته بندی می کنند و تا به این حال بهترین خدمات را برای هموطنان گرامی ایرانی ارائه کرده است . برای ذکسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید .

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به رم

  • بسته بندی تمامی لوازم منزل ( ظروف شکستنی , کتابخانه , البسه و …. ) به طور کاملا استاندارد و اصولی در محل
  • بار گیری جهت حمل بار هوایی
  • انجام امور گمرکی با و یا بدون حضور مسافر : مسافران رم برای انجام امور گمرگی برای ارسال بار فریت بار با خواست خود می توانند در تمامی تشریفات گمرکی می توانند حضور داشته باشند که در این میان بعضی از مسافران کارشناس فریت بار را همراهی می کنند با این حال مسافرانی هستند که تمامی امور و مسئولیت ارسال بار را به عهده ی شرکت فریت بار پادمیرا قرار می دهند . شرکت فریت بار پادمیرا با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین هدف این شرکت و مشاوران ما رضایت مندی شما مشتریان می باشد .
  • پالت بندی محموله ی در صورت نیاز : به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی های احتمالی محموله و یا بار بعد از انجام دادن امورات گمرکی در صورت نیاز و صلاحدید پالت بندی می کنند . شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا هم مسئولیت انجام این کارها را نیز عهده دار می شود تا محموله ی شما مسافران عزیز صحیح و سالم به مقصد برسد .
  • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به رم : شرکت فریت بار پادمیرا راه با کوتاه ترین زمان ممکن و با حداکثرهزینه ی کم مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی همچون امارات , ترکیش ایرلانیز , لوفنتهانزا و غیره را برای فریت بار به رم با افتخار بر عهده می گیرد .

توجه

ارسال بار به رم طبق قوانین فریت بار به ایتالیا صورت می گیرد و تمامی این قوانین در همه ی فرودگاه های کشور ایتالیا به یک صورت می باشد .

فرودگاه بین الملی رم / فرودگاه لئوناردو داونچی

فرودگاه بین المللی لئوناردو داونچی را می توان بزرگ ترین و شلوغ ترین فرودگاه ایتالیا نام برد . بر اساس آمارهای منتشر شده این فرودگاه در سال ۲۰۱۴ در حدود ۶/۳۸ میلیون نفر میزبان مسافران بوده و از آنان را پذیرا بوده است . این فرودگاه در یکی از شهرهای رم به نام فیومیچینو واقع شده است . گفتنی است که فاصله ی این فرودگاه از شهر رم ۳۵ کیلومتر از طرف جنوب غربی می باشد . از فرودگاه بین المللی لئوناردو داونچی به عنوان یکی از ۳۴ فرودگاه های شلوغ جهان یاد می کنند .

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه FCO و برای سازمان ایکائو LIRF می باشد .