ارسال بار هوایی و فریت بار به ترکیه , هزینه ارسال بار هوایی به استانبول , آنکارا , آنتالیا , وان , ازمیر , خدمات و شرکت فریت بار به ترکیه با بهترین خدمات بسته بندی لوازم منزل : یکی از توریستی ترین کشورهای دنیا بدون شک ترکیه است و می توان زیباترین کشور با شهرهای ساحلی زیاد در منطقه خواورمیانه دانست . ترکیه جمعیتی بالع بر ۱۰۰ ملیون نفر دارد و یکی از مهمترین درآمدهای اقتصادی این کشور زیبا توریست است .

فریت بار به ترکیه

می توان از شهرهای با شکوه و زیبای ترکیه به استانبول , آنتالیا , آنکارا (پایتخت ترکیه ) , آلانیا و … اشاره کرد . سواحل زیبای ترکیه هر توریستی را به خود جذب می کند .

فریت بار به ترکیه , آنکارا , استانبول

آنکارا پایتخت ترکیه است و می توان گفت مرکز سیاسی و اقتصادی این کشور می باشد . البته به دلیل توریست پذیر بودن شهر استانبول و اینکه بخشی از این شهر در سرزمین سبز ( اروپا ) واقع شده است . استانبول را به موقعیت خاصی تبدیل کرده است. از طرفی سایر شهرهای توریستی مانند آنتالیا و آلانیا و … هم درآمد زیادی دارند و لذا در تک تک هز کدام از این شهرها فرودگاه های بین المللی ساخته شده اند تا پذیرای توریست ها از تمام نقاط دنیا باشند .

شرکت پادمیرا فریت و ارسال بار به ترکیه استانبول

پادمیرا فریت با سابقه ای بالغ بر ۵ دهه در زمینه حمل و نقل بار هوایی توانسته است . بهترین خدمات را برای مسافرین ارائه نماید : خدمات ما در شرکت حمل و نقل بین المللی پادمیرا فریت شامل موارد زیر می باشد.

  • بسته بندی لوازم منزل با استانداردهای روز دنیا و سازمان یاتا
  • فریت بار تجاری به ترکیه
  • ارسال بار مسافری به تمام شهرهای ترکیه
  • واردات بار از ترکیه با کیفیت بالا
  • ثادرات هر نوع بار که منع قانونی نداشته باشد.

ارسال بار به آنتالیا

شهر آنتالیا همانطور که گفته شد یکی از توریستی ترین شهرهای ترکیه است و همه ساله مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند به ویژه مسافران ایرانی که به کشور ترکیه بسیار نزدیک می باشند. همچنین خیلی از دانشجویان نیز به دلیل بالا بودن سطح دانشگاههای ترکیه برای ادامه تحصیل در رشته های خاص به آنجا مهاجرت می کنند . از این رو همیشه نیاز دارند تا برخی از لوازم شخصی را با خود به آنجا فریت کنند .

جهت ارسال بار هوایی به آنتالیا می توانید با مشاورین و کارشناسان ما در پادمیرا فریت تماس بگیرید.

توجه داشته باشید :

تمامی قوانین فرودگاهای ترکیه جهت ارسال بار هوایی و فریت بار تابع یک قانون مشخص می باشد.