ارسال بار هوایی و فریت بار به بیرمنگام

ارسال بار هوایی و فریت بار به بیرمنگام , فرستادن بار به بیزرمنگام , هزینه حمل بار هوایی به بیرمنگام , ارسال بار مسافر به بیرمنگام , ارسال وسایل منزل به بیرمنگام : بعد از لندن شهر بیرمنگام را پرجمعیت ترین شهر انگلستان می شناسند . مطابق آمار منتشر شده شهر بیرمنگام در حدود جمعیتی بالغ بر ۱۱۰۱۳۶ نفر دارد . شهر بیرمنگام که در فلات بیرمنگام و در مرکز منطقه ی غرب لندن واقه شده است از شهر های بزرگ کشور انگلستان محسوب می شود .

فریت بار به بیرمنگام

شهر بیرمنگام شهری است که قدمتی تاریخی دارد . قدمت شهر بیرمنگام به ۱۰۰۰۰ سال پیش برمی گردد. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد انسان های اولیه در ان شهر فعالیت هایی داشته اند . این شهر در دوران قرون وسطایی به علت پیشرفت در زمینه ی علم و فناوری و همچنین توسعه ی اقتصادی به شهرت جهانی دست پیدا کرد . با توسعه ی یافتن این شهر باعث شد شهر بیرمنگام به یک مرکز قابل توجه در زمینه ی فعالیت هایی ادبی , هنری , موسیقی و تئاتر تغییر بیابد . تمامی این پیشرفت ها دست به دست هم داد تا یک پیش زمینه ی فوق العاده برای ایجادکردن انقلاب صنعتی در شهر بیرمنگام گردد . شورای شهر بیرمنگام که با ۱۲۰ عضو که به نمایندگی از ۴۰ بخش می باشد , بزرگ ترین مقام محلی در اروپا محسوب می شود .

بیرمنگام آب و هوای معتدل دریایی مانند بسیاری از جزایر بریتانیا دارد. شهر بیرمنگام به علت اینکه در ارتفاع نسبتا بالا قرار دارد شهری نسبتا برفی با توجه به دیگر مناطق بریتانیا به شمار می آید . طبق اسناد که از هواشناسی منطقه ی بریتانیا به دست آمده است در ۱۴ ژانویه ی ۱۹۸۲ سردترین شب با دمای -۸/۲۰ سانتی گراد ثبت گردیده است .

از جمله جاذبه های دیدنی شهر بیرمنگام موزه ها و گالری های بسیار زیبا و دیدنی و داشتن مراکز خرید بسیار عالی می باشند . همچنین از دیگر جاذبه های توریستی و گردشگری این شهر می توان به مثلث بالتی , غذاهای پلاکستانی , کافه ها و مرکز زندگی دریایی ملی این شهر نام برد . این شهر از لحاظ توریستی و گردشگری چهارمین شهر انگلستان می باشد .

مسافرت و فریت بار به بیرمنگام , ارسال بار به بیرمنگام

با این که مسافران ایرانی زیادی به بریتانیا سفر می کنند و یا مقیم لندن می باشند . با این حال ایرانی های زیادی هم هستند که در شهر بیرمنگام اقامت دارند . بیرمنگام یک شهر اقتصادی و دانشگاهی می باشد که محیط بسیار مناسب برای ادامه ی تحصیل محسوب می شود . با تمام این ها بیشتر مسافرانی که قسد مسافرت بلند مدت و اقامت به انگلستان و به ویژه بیرمنگام را دارند به دلایل سیاسی از مراحل فریت بار نگرانی هایی دارند و اطلاعات دقیقی در این مورد ندارند . لازم به ذکر است که در مورد ارسال بار به بیرمنگام هیچ گونه نگرانی و محدودیتی وجود ندارد . خدمات و مراحلی که شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه به منظور ارسال بار به بیرمنگام را ارائه می دهد در زیر برای مسافران محترم شرح می دهیم .

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به بیرمنگام

بسته بندی بار / ارسال بار به بیرمنگام

بیشتر مسافرانی که قصد مسافرت بلند مدت و یا اقامت به شهر بیرمنگام را دارند از این موضوع نگرانی هایی دارند که ممکن است بار ارسالی آنها به بیرمنگام صدمه وآسیب ببیند . در این مورد شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با خدماتی که در رابطه با بسته بندی و همین طور با استفاده کردن از مرغوب ترین نوع کارتن جهت فریت بار و بسته بندی لوازم شخصی و اسباب و اثاثیه ی منزل و همچنین با سود بردن و استفاده کردن از کارشناسان و افراد متخصص و باتجربه و مجرب در زمینه ی بسته بندی تا امروزه بهترین نوع خدمات را برای هم وطنان ایرانی که قسد مسافرت بلند مدت و فریت بار به شهر بیرمنگام را داشته اند ارائه کرده است .

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به بیرمنگام

بسته بندی تمامی اسباب و اثاثیه ی منزل اعم از ظروف شکستنی کتابخانه و لباس های مورد پسند و محبوب شما در محل و به صورت کاملا اصولی و استاندارد .

  • انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور خود مسافر : برخی از مسافران در این گونه موارد ضروری می دانند که برای انجام دادن امورات و تشریفات گمرکی کارشناس فریت بار را شخصا همراهی کنند . با این حال مسافرانی هم هستند که تمامی امورات مربوطع را برای انجام دادن تشریفات و امورات گمرکی را بر عهده ی شرکت فریت بار پادمیرا راه قرار می دهند . تمامی کارها طبق خواست مشتری صورت می گیرد و هدف تمانم کارکنان شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه کسب رضایت مشتریان محترم می باشد .
  • پالت بندی محموله در صورت لزوم : به منظور جلوگیری از آسیب و صدمه های احتمالی وارده به بار ارسالی مسافران پس از اتمام امورات مربوط گمرکی محموله ی ارسالی را در صورت لزوم و صلاح دید کارشناسان فریت بار پادمیرا راه پالت بندی می کنند مسئولیت پالت بندی محموله ی ارسالی را هم شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه بر عهده گرفته است .
  • در نهایت اخذ بار نامه برای ارسال بار به بیرمنگام : شرکت پادمیرا راه در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ی بسیار پایین مسئولیت اخذ بارنامه را از شرکت های هواپیمایی همچون شرکت هواپیمایی امارات , ترکیش ایرلاینز , لوفتهانزا و غیره را با افتخار به منظور فریت بار به بیرمنگام بر عهده دارد.

*** توجه

بار ارسالی به بیرمنگام مطابق با قوانین فریت بار به بیرمنگام صورت می گیرد و تمامی این قوانین در همه ی فرودگاه های کشور انگلستان به طور یکسان اعمال می شود .

فرودگاه بین المللی بیرمنگام

فرودگاه بین المللی بیرمنگام که در شرق جنوب شرقی مرکز شهرستان بیرمنگام واقع شده است یک فرودگاه همگانی می باشد . فرودگاه بین المللی بیرمنگام بر اساس آمار منتشر شده در سال ۲۰۱۵ هفتمین فرودگاه شلوغ و پرتررد منطقه ی بریتانیا معرفی شده است . این فرودگاه بین المللی در فاصله ی ۵/۵ مایل دریا ( ۳/۶ مایل ۲/۱۰ کیاومتر ) واقع شده است .

با اینکه این فرودگاه در سال ۲۰۱۵ هفتمین فرودگاه پرتررد بریتانیا لقب گرفت ولی از نظر مسافران بین المللی در رده ششم قرار دارد . در سالی که فرودگاه بین المللی بیرمنگام هفتمین فرودگاه پرتردد و شلوغ منطقه ی بیرمنگام شناخته شد در حدود جمعیتی بالغ بر ۲/۱۰ میلیون مسافر در این فرودگاه بین امللی تردد داشته اند . این فرودگاه ارائه دهنده ی هر دو پرواز داخلی در UK و پرواز های بین المللی به مقصد اروپا , شب قاره ی هند , شرق میانه , شمال آمریکا و کارائیب می باشد .

کد سازمان یاتا برای فرودگاه بین المللی بیرمنگام EGBB و برای سازمان ایکائو هم BHX می باشد


هزینه کارگو و فریت بار را از پادمیرا فریت دریافت کنید . کارشناسان ما همیشه با بهترین مشاوره شما را راهنمایی خواهند کرد.