ارسال بار هوایی به برگن , فریت بار به برگن

ارسال بار هوایی به برگن , فریت بار به برگن , فرستادن بار به برگن , ارسال بار مسافر به برگن , هزینه ی ارسال بار به برگن , حمل بار به برگن , ارسال وسایل منزل به برگن : بعد از اسلو , شهر برگن دومین شهر بزرگ نروژ شناخته می شود . طیق آمار به دست آمده در سال ۲۰۰۹ شهر برگن با داشتن مساحتی به طول ۴۶۵ کیلومتر مربع و با داشتن ۲۵۲۰۵۱ نفر جمعیت یکی از پرجمعیت ترین شهر های نروژ شناخته می شود . در واقع شهر برگن مرکز استان هوردلاند می باشد . این شهر همچنین یکی از مراکز فرهنگی اروپا محسوب می شود . شهر برگن در سال ۲۰۰۰ عنوان پایتخت فرهنگی اروپا را از آن خود کرده بود . این شهر در جنوب غربی کشور نروژ واقع شده است .

فریت بار به برگن

شاه اولاف در سال ۱۰۷۰ شهر برگن را بنا نهاد . این شهر که در تاریخ طولانی خود سابقه ی پایتختی نروژ را یدک می کش . این شهر در سال ۱۲۱۷ پایتخت کشور نروژ به حساب می آمد . شهر برگن در سالهای گذشته , یکی از بزرگترین مراکز صادرات ماهی به نروژ به شمار می آمد . از سال ۱۳۴۹ این شهر , برای کشور نروژ از لحاظ اقتصادی یکی از شهرهای مهم کشور نروز محسوب می شد که ذخایر گاز طبیعی و نفت خام فراوانی می باشد . از این حیت به شهر برگن , یک شهر ثروتمند می گویند .

مسافرت و فریت بار به برگن / ارسال بار به برگن

شهر برگن با داشتن مهاجر از ۱۶۴ کشور دنیا به یکی از شهرهای مهاجرپذیر اروپا شهرت یافته است . تمامی این مهاجران که از ۱۶۴ کشور دنیا به برگن مهاجرت کرد ه اند در این شهر ساکن می باشند . ۳۶ درصد از بین این مهاجران را مهاجران آسیایی تشکیل می دهند . به علت وجود منابع طبیعی بسیار زیاد در این شهر علی الخصوص گاز طبیعی و نفت , این شهر را به یکی از مراکز مهم برای مسافرت و مهاجرت شناخته شده در جهان تبدیل کرده است .

بر تعداد مسافرانی که به برگن مهاجرت می کنند هر سال افزوده می شود و مسافران زیادی این شهر را برای مهاجرت اتنخاب می کنند که تعداد زیادی از ایرانیان هم این شهر را برای مسافرت انتخاب کرده و در اینجا اقامت می کنند . در اینجا قصد داریم نحوه و چگونگی ارسال بار به برگن را به صورت حمل بار هوایی که توسط شرکت خدمات بارهوایی پادمیرا راه را برای شما شرح بدهیم . به این علت که برخی از مسافرانی که قصد اقامت برگن را دارند اطلاعات زیادی درباره ی فریت بار به برگن ندارند .

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به برگن

بسته بندی بار/ ارسال بار به برگن

بیشتر مسافرانی که قصد دارند به برگن مهاجرت کرده و یا سفر بلند مدت داشته باشند نگران این موضوع هستند که احتمال دارد بار ارسالی انها توسط شرکت فریت بار پادمیرا راه در طول مسیر آسیب و یا صدمه ببیند . شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه با ارائه ی خدمات اصولی و استاندارد که در زمینه ی بسته بندی و همچنین استفاده کردن از مرغوب ترین نوع کارتن جهت فریت بار بسته بندی لوازم شخصی و اسباب و اثاثیه ی منزل و غیره …. و همچنین با سود بردن و استفاده کردن از افراد و کارشناسان متخصص و با تجربه و مجرب در زمینه ی بسته بندی بار ارسالی تا امروز بهترین نوع خدمات را ارئه نموده و باعث اطمینان خاطر مشتریانی که قصد اقامت بلند مدت در شهر برگن داشته اند را از بابت بار ارسالی به برگن شده است .

سایر خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به برگن

  • بسته بندی تمامی لوازم منزل اعم از ظروف های شکستنی , کتابخانه و لباس های محبوب و دلپسند شما در محل و با رعایت اصولی و استاندارد .
  • بارگیری جهت حمل بار هوایی
  • انجام تشریفات گمرکی با و بدون خود مسافر : برخی از مسافران در این مورد ضروری میدانند که برای انجام دادن امورات گمرکی شخصا کارشناس شرکت فریت بار را همراهی کنند . با این وجود مسافرانی هم هستند که تمامی کارهای مربوطه جهت انجام دادن تشریفات و امورات گمرکی را بر عهده ی شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت پادمیرا تمامی کارها را طبق خواسته مشتری عمل کرده ومهمترین هدف این شرکت رضایت مشتری می باشد .
  • در صورت نیاز پالت بندی بار مسافر : پس از اینکه تشریفات گمرکی برای ارسال بار به اتمام رسید برای این که در هنگام حمل و نقل بار از آسیب دیدگی احنمالی آن جلوگیری شود بار را پالت بندی می کنند . پالت بندی بار را شرکت فریت بار و حمل هوایی پادمیرا راه انجام می دهد .
  • در پایان اخذ بارنامه برای ارسال بار به برگن : برای ارسال بار مسافر به برگن نیاز به اخذ بارنامه است شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا فریت با سابقه درخشانی که دارند در کوتاهترین زمان و با قیمت مناسب مسولیت انجام اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات , ترکیش ایرلاینز , لوفتهانزا , …. را برای فریت بار به برگن را برعهده دادرد .

*** توجه

در ارسال بار به برگن قوانین فریت برا به برگن تابع قوانین فریت برا به نروژ می باشد و تمامی قوانین فرودگاه های نروژ یکی می باشد .

فرودگاه بین المللی برگن

در سال ۱۹۵۵ فرودگاه بین المللی برگن طراحی و ساخته شده است که فرودگاه برگن یک فرودگاه همگانی می باشد . بعد از فرودگاه اسلو , فرودگاه برگن دومین فرودگاه پرتردد در نروژ می باشد که طبق آماری که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است در حدود ۶۰۷۵۸۵۸۹ مسافر سالانه در این فرودگاه تردد داشته است . فرودگاه برگن مرکز هوایی اسکاندیناوی ایرلاینز , ایرشاتل نروژ و ویدرو می باشد .

کد سازمان یاتا برای فرودگاه برگن BGO و سازمان ایکائو نیز ENBR می باشد .