ارسال بار هوایی و فریت بار به بروکسل | Brussels

ارسال بار به بروکسل , فریت بار به بروکسل , هزینه ارسال بار هوایی به بروکسل , بلژیک | Brussels : شهر بروکسل در مرکز منطقه بروکسل واقع است که بزرگترین شهر در منطقه می باشد مساحت این شهر ۳۲۶۲ کیلومتر مربع و با جمیعتی در حدود ۱۴۴۷۸۴ نفر می باشد . تعداد جمیعت از این افراد در حدود ۵۰ هزار نفر غیر بومی و بلژیکی نیستند . تعداد مهاجران از کشور ایران در این کشور بیشتر است و ایرانیان مقیم این شهر در کشور بلژیک از کشورهای دیگر بیشتر است .

 

فریت بار به بروکسل

بروکسل جزء فرهنگ و اقتصاد کشور بلژیک است . و بیشتر مراکز آموزشی در بروکسل واقع است و به علاوه اکثر مراکز اداری و دولتی بلژیک در شهر بروکسل واقع است و مسافر زیادی نسبت به سایر شهرهای بلژیک مهاجرت می کنند . در این میان یکی از دغده های مسافران بروکسل در ارسال بار های خود به این شهر می باشد که شرکت فریت بار پادمیرا راه با اراءه ی خدمات اصولی و برای مسافران نگرانی های آنها را برطرف کرده است . در قسمت پایین خدماتی که شرکت فریت بار و حمل هوایی پادمیرا راه برای ارسال بار مسافران ابرای بروکسل انجام میدهد را شرح می هیم .

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به بروکسل | بلژیک , منطقه بروکسل

بسته بندی بار | ارسال بار به بروکسل

مسافران بروکسل دغدغه این را دارند که در هنگام ارسال بار خود به بروکسل به محموله آنها آسیب وارد شود .اما شرکت فریت بار و حمل هوایی پادمیرا  این مشکل را به صفر رسانده و با انجام خدمات اصولی در مورد بسته بندی استاندارد و ببا استفاده زا بهترین نوع کارتن های بسته بندی خدمات بهتر و با کیفیت را برای شهروندان ایراین که عزم مسافرت را طولانی مدت را به شهر بروکسل دارند را ارائه کرده است . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته بندی می توانید روی آن کلیک کنید .

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به بروکسل

  • بسته بندی استاندارد لوازم منزل در محل به صورت اصولی ( ظروف شکستنی , کتابخانه , البسه و …. )
  • بارگیری جهت حمل بار هوایی
  • انجام امور گمرکی برای ارسال بار با و بدون حضور مشتری : برای ارسال بار مسافران توسط شرکت فریت بار پادمیرا راه نیاز به تشریفات گمرکی است که در این میان برخی از مسافران دوست دارند که خود نیز با کارشناس شرکت فریت بار پادمیرا را همراهی کنند ولی برخی از مسافران تمامی امور را بر عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . هدف شرکت فریت بار پادمیرا راه رضایت مشتری است و خواست مشتری را در اولویت کار خود قرار می دهند .
  • پالت بندی بار های مسافران در صورت نیاز : بعد از اینکه تشریفات گمرکی به پایان رسید در هنگام حمل بار توسط شرکت فریت شرکت فریت بار پادمیرا راه برای جلوگیری از اسیب دیدگی محموله در صورت صلاح دید و نیاز آن را پالت بندی می کنند . شرکت فریت بار و حمل هوایی پادمیرا این مسولیت را بر عهده می گیرد .
  • در پایان برای ارسال بار به بروکسل اخذ بار نامه : شرکت پادمیرا راه برای ارسال بار مسافران به بروکسل در کوتاهترین زمان و با هزینه پایین با اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات , ترکیش ایرلانزا , لوفتهانزا , و ….. را برای فریت بار به شهر بروکسل را نیز بره عهده دارد .

***توجه

قوانین ارسال بار هوایی و فریت بار به بروکسل مطابق با قوانین فریت بار و ارسال بار به بلژیک بوده و این قوانین در تمامی فرودگاه های کشور بلژیک یکسان می باشد .

فرودگاه بین الملی بروکسل / فریت بار , ارسال بار هوایی , حمل بار هوایی به بروکسل

فاسله ی فرودگاه بروکسل در شمال شرقی ۱۱ کیلومتر با مرکز شهر بروکسل می باشد که این فرودگاه در شمال شرقی شهر بروکسل واقع شده است . آمار نشان دهنده ی این است که این فرودگاه در سال ۲۰۱۴ میزبان چیزی در حدود ۲۲ میلیون مسافر بوده که با تردد این تعداد مسافر باعث شده است که این فرودگاه در بین فرودگاه های شلوغ اروپا در رده ی ۲۳ قرار بگیرد . این فرودگاه مرکز شرکت های بروکسل ایرلاینز , جت ایرفلای , و توماس کوک می باشد . همچنین این فرودگاه۲۰۰۰۰ نفر کارمند دارد که در غالب چیزی در حدود ۲۶۰ شرکت هواپیمایی و غیره فعالیت دارند .

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه BRU و کد سازمان ایکائو برای این فرودگاه هم نیز EBBRمی باشد .