ارسال بار هوایی و فریت بار به برن

ارسال بار به برن / فریت بار به برن , هزینه ارسال بار هوایی به برن : شهر برن را پایتخت کشور سوئیس می نامند . طبق اماری که در فوریه ی سال ۲۰۱۵ منتشر شده است لین شهر با داشتن مساحتی ۶۲/۵۱ کیلومتر مربع جمعیتی بالغ بر ۱۳۹۳۲۱ نفر دارد. بر اساس این آمار شهر برن چهارمین شهر شلوغ و پرتردد کشور سوئیس می باشد .

فریت بار به برن

زبان رسمی بیشتر مردم این شهر سوئیس آلمانی می باشد ولی با این حال با گویش آلمانی , سوئیسی با هم در ارتباط می باشند این شهر دارای زیبایی و امنیت وصف ناپذیری می باشد به طوری که با داشتن امنیت فوق العاده ی این شهر بیشتر مردم آرزوی زندگی در این شهر را در ذهن خود می پرورانند . زیبایی این شهر هم زبانزد کل مردم دنیاست . با این ویژگی هایی که نام برده شد . شهر برن در سال ۲۰۱۰ جزء ۱۰ شهر برتر دنیا برای داشتن یک زندگی راحت قرار گرفت .

مسافرت و فریت بار به برن / ارسال بار به برن

شهر زیبای برن به غیر از اینکه یک شهر زیبا و جذاب شناخته می شود . یکی از شهرهای دانشگاهی اروپا نیز به حساب می آید . دانشگاه های شهر برن جزء دانشگاه های معتبر . برتر دنیا از نظر سطح آموزشی قرار دارند . به همین علت می باشد که افرادی که به این شهر می آیند و تعداد آنها هم بیشتر می باشد برای ادامه ی تحسیل و یا تکمیل مراطب علمی خود شهر برن را انتخاب می کنند . با این حال مهمترین مسئله , ارسال بار به برن در مسافرت های بلند مدت می باشد .

بیشتر افرادی که اقامت شهر برن را دارند از شیوه ی ارسال بار به برن تا حدودی اگاهی دارند . ولی مسافرانی هستند که برای اولین بار این شهر را برای اقامت و یا مسافرت بلند مدت خود برگزیده اند و از نحوه و چگونگی ارسال بار به برن اطلاعات دقیقی ندارند . درزیر نحوه و چگونگی ارسال بار به برن را که توسط شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا فریت صورت می گیرد را برای مسافران محترم شرح می دهیم . به ویژه ارسال بار هوایی لوازم و اسباب و اثاثیه ی خانه .

خدمات شرکت پادمیرا راه برای فریت بار به برن

بسته بندی بار / ارسال بار به برن

بیشتر مسافرانی که قصد مسافرت بلند مدت و یا ارسال بار به برن را دارند از این موضوع نگران هستند که به بار ارسالی آنها در طول و مدت مسیر آسیب و صدمه های احتمالی وارد گردد . شرکت فریت بار و حمل بار هوایی با ارائه خدمات اصولی و استاندارد در رابطه با بسته بندی و استفاده کردن از مرغوب ترین نوع کارتن جهت فریت بار و بسته بندی لوازم شخصی , اسباب و اثاثیه ی منزل و غیره … و همچنین با سود بردن و استفاده کردن از افراد متخصص و باتجربه و مجرب در زمینه ی بسته بندی تا به امروز بهترین نوع خدمات را برای کسانی که قسد مسافرت بلند مدت و اقامت و یا فریت بار به شهر برن را داشته اند ارائه کرده است . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی بسته بندی کلیک کنید .

سایر خدمات پادمیرا راه برای فریت بار به برن

  • بسته بندی تمامی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل اعم از ظروف های شکستنی , کتاب و کتابخانه و لباس های دلپسند و محبوب شما در محل و به صورت کاملا اصولی و استاندارد.
  • بارگیری جهت حمل بار هوایی
  • انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور خود مسافر : تعدادی از مسافران در این مورد ضروری می دانند که برای انجام امورات و تشریفات گمرکی شخصا کارشناس فریت بار را همراهی کنند . با این حال مسافرانی هم هستند که تمامی امورات مربوطه به تشریفات گمرکی را بر عهده ی شرکت فریت بار قرار می دهند . تمامی کارها مطابق خواست مشتری صورت می گیرد و مهمترین هدف تمامی کارکنان شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه کسب رضایت مشتری می باشد .
  • پالت بندی محموله ارسالی در صورت لزوم : به منظور جلوگیری از آسیب و صدمه های احتمالی پس از اتمام امورات و تشریفات گمرکی , محموله ی ارسالی را برحسب نیاز و در صورت لزوم و صلاح دید کارشناسان شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه پالت بندی می کنند . مسئولیت تمامی مراحل پالت بندی نیز مانند تمامی مراحل ارسال بار به برن بر عهده ی شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه می باشد .
  • و در پایان اخذ بارنامه جهت ارسال بار به برن : شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا راه در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ی بسیار کمتر مسئولیت اخذ بارنامه از شرکت های هواپیمایی همچون شرکت هواپیمایی امارات , ترکیش ایرلاینز , لوفتهانزا و غیره را جهت فریت بار به شهر برن را بر عهده دارد .

*** توجه

ارسال بار هوایی به برن مطابق با قوانین کشور سوئیس صورت می گیرد . لازم به توضیح است که قوانین مربوط به فریت بار در همه ی فرودگاه های کشور سوئیس به طور یکسان اعمال می گردد .

فرودگاه بینالمللی برن و فریت بار به برن / سوئیس

فرودگاه بین المللی برن یک باند از جنس آسفالت به طول ۱۷۳۰ متر می باشد . این فرودگاه بین المللی در واقع یک فرودگاه همگانی نیز محسوب می شود . فرودگاه بین المللی برن در منطقه ی شهری Belp قرار گرفته است . این فرودگاه همچنین در قسمت جنوب شرقی شهر برن واقع شده است . این فرودگاه بین المللی به غیر از اینکه مقاصد پروازی داخلی دارد . مقاصد پروازی بین المللی نیز دارد . یعنی این فرودگاه دارای دو مقاصد پروازی می باشد . به غیر ازاینکه به شهرهای داخلی سوئیس پرواز دارد , به تعدادی از شهر های اروپا هم می تواند پرواز داشته باشد .

گفتنی است که مرکز اصلی هواپیمای اسکای ایرلاینز و همچنین هلویتیک ایروی , فرودگاه بین المللی برن می باشد .

کد سازمان یاتا برای فرودگاه بین المللی برن BRN وبرای سازمان ایکائو LSZB نیز می باشد .