فریت بار به اتاوا , ارسال بار هوایی به اتاوا پایتخت کانادا

اتاوا پایتخت کانادا

شهر اتاوا در ایالت انتاریو واقع شده است و با شهر معروف کانادا تورنتو همسایه می باشد . اتاوا چهارمین شهر بزرگ کانادا و پایتخت این کشور است . اتاوا در کنار رودخانه سن لوران واقع شده است و یکی از شهرهای زیبای کانادا است . اتاوا در حدود ۸۶۰ هزار نفر جمعیت دارد که با احتساب جمعیت حومه به بیش از یک ملیون نفر می رسد .

فریت بار به اتاوا

از نظر جغرافیا اتاوا در مرز دو ایالت کبک و انتاریو واقع شده است و از جنوب با شهر تورنتو و در غرب مونتریال قرار دارد . اتاوا از نظر سیاسی مرکز مجلس شورا و دولت فدرال کانادا می باشد و بیشتر ساختمان های دولتی کانادا در این شهر واقع شده است . شهر اتاوا یکی از سردترین پایتخت های دنیا می باشد اما جاذبه گردشگری زیادی دارد و همه ساله گردشگران و مهاجران زیادی وارد این شهر می شوند. از جاذبه های این شهر می توان به : موزه طبیعت کانادا، نگارخانه ملی کانادا و موزه جنگ کانادا اشاره کرد.

پرچم و نشان شهر اتاوا

هر یک از ایالت های کانادا برای خود نشان و پرچم مشخصی دارند و بر اساس این نشان آنها شناخته شده اند در زیر نشان و پرچم اتاوا را می بینید :

فریت بار به اتاوا

مسافرت به اتاوا

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم اتاوا یک شهر مهم کانادا است و گردشگری خوبی دارد امام مهمتر از آن دانشگاه های بزرگ و معتبری دارد که همه سالاه از سراسر دنیا و همینطور کشور ایران به این شهر برای ادامه تحصیل مهاجرت می کنند . کالج های بزرگ و مدرن با امکانات تحصیلی فراوان موجب جذب دانشجو شده است . از دانشگاه های معروف این شهر می توان به دانشگاه اتاوا و دانشگاه کارلتون اشاره کرد. بر اساس آخرین آمار که شهردار اتاوا اعلام کرده است حدود ۱۵۰ هزار دانشجو در دانشگاه ها و کالج های اتاو تحصیل می کنند .

فریت بار مسافری به اتاوا

مهاجران و مسافران زیادی از ایران به کشور کانادا می روند و تقریبا می توان گفت در بین تمامی کشورهای دنیا ایرانی زیادی این کشور دارد یکی از شهرهایی که ایرانیان به دلیل دانشگاه های بزرگ و خوب به آنجا مهاجرت می کنند اتاوا است . وقتی دانشجو اقدام به تحصیل در کانادا و شهر اتاوا می کند همیشه در ترد بین ایران و کانادا بار اضافی دارد که بیش از بار مجاز هواپیمایی است و همه را نمی تواند با خود ببرد در این صورت نیاز دارد تا شرکتی کار فرید بار به اتاوا را برایش انجام دهد .

بهترین راه جستجو در اینترنت است که یک شرکت معتبر حمل و نقل هوایی را انتخاب کند و درنهایت بتواند بار و وسایل مورد نیاز خود را به اتاوا ارسال کند . پادمیرا شرکت معتبر و بسیار سابقه دار در این زمین است و با ارائه خدماتی عالی به مسافران شهرت یافته است . می توانید با ما تماس بگیرید تا با خیالی آسوده به مسافرت خود ادامه دهید . بار شما در امنیت کامل و بدون هیچ آسیبی به مقصد ارسال خواهد شد.

ارسال کالای تجاری به اتاوا

امروزه با تنش میان دو کشور ایرن و امریکا و همینطور کانادا شاید از دید خیلی از مردم هیچ گونه تبادلی بین کانادا و ایران نباشد ولی چنین نیست و اقلام زیادی بین این دو کشور رد و بدل می شود . تجار همیشه دوست دارند با کشورهای دیگر تجارت کنند و محصولات خودشان را معرفی کنند . لذا همیشه نمونه محصولات به اتاوا ارسال می شود که در صورت تایید تجارت صورت می گیرد . برای ارسال بار تجاری کم و نمونه محصول بهترین راه استفاده از فریت بار تجاری به اتاوا است . که به صورت هوایی بار ارسال می شود .

خدمات ارسال بار هوایی ( فریت بار ) به اتاوا

خدماتی که پاد فریت جهت ارسال بار هوایی به اتاوا ارائه می کند شامل موارد زیر می باشد :

بسته بندی استاندارد

اولین و مهمترین مرحله برای فریت بار به اتاوا بسته بندی لوازم مد نظر برای فریت است . این لوازم و یا بار ممکن است لوازم شخصی و منزل باشد که به صورت بار مسافری ارسال می شود و یا کالای تجاری است که به صورت کارگو و تجاری ارسال خواهد شد .

تیم پکینگ به محل مراجعه کرده و تمامی لوازم را به صورت دقیق با لوازم بسته بندی , پک می کنند و آنها را در کارتن های ۵۰ در ۵۰ در ۵۰ گذاشته و کارتنها را آک می کنند . تمامی بار که در کارتن قرار گرفت همه کارتن ها را با نظمی دقیق روی پالت پلاستیکی قرار می دهند و با استفاده از تسمه و نایلکس کل بار را به صورت منسجم کنار هم پک می کنند تا آسیبی به بار وارد نشود و همه بار یکجا و منسجم ارسال شود .

کار هندلینگ بار

بعد از اتمام کار بسته بندی بار بسته بندی شده با استفاده از لیفتراک در کامیون شرکت گذاشته شده و به فرودگاه ارسال می شود . کارهای تشریفات فرودگاهی و گمرکی جهت صدور بارنامه انجام می شود . و درنهایت بارنامه صادر شده و بار آماده فریت به اتاوا می شود .

ارسال بار به مقصد

بعد از صدور بارنامه تسویه حساب با شرکت انجام شده و بار به مقصد مسافر ارسال می شود .