ارسال بار هوایی و فریت بار به آوکلند |Auckland

ارسال بار به آوکلند , فریت بار به اوکلند  , هزینه ارسال بار هوایی به آوکلند | Auckland : با این که شهر آوکلند پایتخت کشور نیوزلند محسوب نمی شود ولی این شهر به عنوان پرجمعیت ترین شهر نیوزلند می شناسند . شهر آوکلند که جمعیت منطقه ای ۵/۱ میلیون نفر را در خود جای داده است دارای مساحت ۵۵۹ کیلومتری می باشد . در خود مرکز شهر آوکلند ۴۵۰ هزار نفر ساکن می باشند .

فریت بار به آوکلند

ماناکائو , نورت شور و ایتاکره , از حومه های مهم شهر آوکلند به شمار می آید . هر کدام از حومه های ذکر شده در بالا از پرجمعیت ترین شهرهای نیوزلند , به تنهایی می باشند . گفتنی است که بیشتر ایرانیانی که مقیم کشور نیوزلند می باشند در شهر آوکلند ساکن بوده ودر این شهر زندگی می کنند . با این حال در طول تاریخ مهاجرین زیادی به کشور نیوزلند , به ویژه شهر آوکلند وارد شده اند . این شهر بسیار زیبا و دیدنی و در سال ۱۸۴۰ تاسیس شده است .

داشتن تعداد زیادی قایق های بادبانی , این شهر را به شهرت خاصی رسانده است که از این نظر رتبه ی اول دنیا را به خود اختصاص داده است . البته که شهر آوکلند را بیشتر به داشتن بزرگترین بندر در نیم کره ی جنوبی می شناسند . از نظر امنیت هم این شهر امن ترین شهر جهان نیز می باشد . که از این حیث زندگی در این شهر یک امتیاز خوب به شمار می آید .

مسافرت و فریت بار به آوکلند , ارسال بار هوایی به اوکلند

بیشتر هموطنانی که به کشور نیوزلند مهاجرت داششته اند و یا تمایل به مسافرت بلند مدت به این کشور را دارند شهر آوکلند را برای زندگی انتخاب می کنند . درصد ایرانیانی که در شهر آوکلند زندگی می کنند از سایر شهر های کشور نیوزلند بیستر می باشد . ارائه و نحوه ی خدماتی که شرکت بار هوایی و فریت بار پادمیرا راه را که ارائه می کند را در زیر به شما عزیزان شرح می دهیم.

بیشتر مسافرانی که قصد فریت بار به کشور نیوزلند توسط فریت بار و حمل بار هوایی هوایی پادمیرا راه را دارند نگران این موضوع هستند محموله ی انتقالی آنها در مدت زمان و در طول مسیر آسیب و یا صدمه ای وارد گردد. شرکت فریت بار و حمل هوایی پادمیرا فریت با رعایت اصولی در مورد بسته بندی خدمات مناسبی را ارائه می دهد . این شرکت همچنین با استفاده کردن از افرادمتخصص و باتجربه در زمینه ی بسته بندی لوازم شخصی و لوازم و اثاثیه ی منزل که تمایل به مسافرت بلند مدت به شهر آوکلند را دارند بهترین و مناسب ترین خدمات را برای مشتریان و مسافران عزیز ارائه کرده است . برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر و کسب آگاهی در مورد بسته بندی می توانید بر روی آن کلید کنید .

سایر خدمان پادمیرا راه برای فریت بار به آوکلند

  • بسته بندی تمامی اسباب و اثاثیه ی منزل ( ظروف های شکستنی , کتابخانه و یا لباس های محبوب و دلپسند شما در محل به صورت کاملا استاندارد و رعایت تمامی اصول حرفه ای در بسته بندی
  • بارگیری جهت حمل بار هوایی
  • انجام دادن تشریفات گمرکی با و بدون حضور خود مسافر : برخی از مسافران در این مورد ضروری می دانند که در انجام دادن تشریفات و امورات گمرکی شخصا کارشناس شرکت فریت بار را همراهی کنند . ولی مسافرانی هم هستند که تمامی امورات که به تششریفات گمرکی مرتبط می باشد را بر عهده شرکت فریت بار و حمل بار هوایی پادمیرا قرار می دهند . شرکت فریت بار با افتخار اعلام می دارد که مسئولیت این روند کار را نیز برعهده می گیرد .
  • در نهایت اخذ بار نامه برای ارسال بار به آوکلند : شرکت پادمیرا تمامی روند اخذ بارنامه جهت ارسال بار را در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداکثر هزینه ی پایین , مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی همچون امارات , ترکیش ایرلاینز , لوفنتهانزا و غیره را به منظور فریت بار به شهر آوکلند بر عهده گرفته است .

***توجه

تمامی قوانین مربوط به ارسال بار هوایی به آوکلند مطابق با فریت بار به نیوزلند بوده و گفتنی است که تمامی این قوانین در همه ی فرودگاه های کشور نیوزلند به طور یکسان اعمال می گردد.

فرودگاه بین المللی اوکلند

فرودگاه بین المللی اوکلند که در ۲۱ کیلومتری مرکز شهر آوکلند واقع گردیده است . بزرگ ترین و شلوغ ترین و پرتردد ترین فرودگاه کشور نیوزلند است . طبق آماری که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد فرودگاه بین المللی و همگانی آوکلند میزبان چیزی در حدود ۱۵۲۳۱۸۰۲ نفر مسافر بوده است و این تعداد مسافر در این فرودگاه تردد داشته اند . گفتنی است که این فرودگاه یکی از دارایی های زیر ساختی کشور نیوزلند محسوب می شود .

کد سازمان یاتا برای این فرودگاه AKL م برای سازمان ایکائو NZAA می باشد .