حمل وسایل منزل به کانادا

حمل وسایل منزل به کانادا با بهترین خدمات

همیشه مسافرت و مهاجرت در تمامی دنیا و برای هر کاری وجود داشته است . کانادا یکی از کشورهای بسیار مهاجر پذیر در دنیا می باشد که از سراسر دنیا مهاجر می پذیرد . ایرانیان زیادی نیز در کانادا و اکثرا در شهر های مونترال , ادمونتون , کلگری , اتاوا , هالیفاکس , ونکوور و تورنتو اقامت دارند و به ایران تردد نیز دارند . از این رو همیشه افرادی هم دوست دارند که به این شهر مهاجرت و یا مسافرت کنند که شامل دانشجویان و افراد متنعم می باشند که برای تعطیلات به آنجا مسافرت می کنند .

در این بین دانشجویان تعداد قابل توجهی دارند و بعد از ان افردای که به صورت کامل اقامت در کانادا نیز دارند در رده دوم قرار می گیرند . در مسافرت همیشه همراه  مسافر بار اضافه ای از ایران به سمت کانادا وجود دارد که باید توسط شرکت های فریت بار فریت شود . در خیلی از موارد افرادی که کلا به کانادا مهاجرت می کنند دوست دارند وسایل منزل خود را نیز با خود ببرند .

حمل وسایل منزل به کانادا

فریت و ارسال وسایل منزل به کانادا

ارسال بار هوایی و یا فریت بار با هواپیما به نسبت سایر وسیله های ارسال لوازم منزل به کانادا هزینه بالایی دارد این تنها کشور کانادا را شامل نمی شود بلک تمامی کشورهای دنیا هزینه فریت بار هوایی گرانتر است . اما در عوض مزیت هایی نیز دارد . که در ادامه شرح خواهیم داد . شرکت فریت بار پادمیرا فریت با استفاده از بهترین امکانات حمل و نقل و کارشناسان حرفه ای در این زمینه اماده ارائه خدمات حمل لوازم منزل به کانادا می باشد . تنها با یک تماس می توانید از روند کار ما در شرکت اطلاع کافی داشته باشید و از راهنمایی های مشاوران ما بهرمند شوید .

توجه

حتما قبل از اینکه اقدام به ارسال لوازم منزل به کانادا کنید در این خصوص با مشاوران ما تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی را برای شما ارائه کنند و اینکه در جریان باشید کدام وسایل به نفع شما است که به صورت هوایی به کانادا ارسال کنید .

برای کسب اطلاع از روند کلی ارسال بار هوایی به کانادا می توانید وارد لینک زیر شوید :

ارسال بار به کانادا

خدمات شرکت پادمیرا فریت در حمل وسایل منزل به کانادا

بسته بندی لوازم منزل جهت فریت به کانادا

برای آسایش و راحتی مشتری و مسافرانی که برای اقامت به کانادا مهاجرت می کنند شرکت پادمیرا فریت صفر تا صد حمل وسایل منزل به کانادا را برعهده خواهد گرفت . بدین صورت که بعد از اینکه تایید همکاری صورت گرفت . تیم پکینگ به منزل شما اعزام می شوند . تمامی لوازمی که می خواهید با خود به کانادا ببرید به صورت اصولی و کاملا استاندارد در کارتن های مخصوص فریت بار که معمولا ۵۰*۵۰*۵۰ می باشند بسته بندی می شوند . در نهایت این کارتن ها در تعداد مشخص بر روی پالت های پلاستکی یک متری قرار داده می شودو با استفاده از تسمه های مخصوص فیکس می شوند .

تمامی بار در یک موقعیت جمع آوری می شود و لیست اقلام کاملا در هر کدام از کارتن ها مشخص می شود . پکینگ لیست در دو نسخه تهیه می شود و یک نسخه در اختیار صاحب بار قرار می گیرد و نسخه دیگر در اختیار شرکت است .

حمل و بارگیری لوازم منزل

بعد از اتمام کار بسته بندی تمامی بار با استفاده از تجیهزات بارگیری در کامیونت شرکت قرار داده می شود . و به فرودگاه ارسال می شوند .

کارهای تشریفاتی و گمرکی فرودگاه امام و صدور بار نامه

بار شما ازطریق فریت فرودگاه امام خمینی (ره) ارسال خواهد شد. ازاین رو بعد از اینکه بار به کارگو رسید تشریفات گمرکی توسط کارشناسان ما انجام می شود . همچنین تشریفات فرودگاهی نیز انجام خواهد شد در نهایت بارنامه صادر شده و بار آماده ارسال می شود .

تسویه حساب و ارسال لوازم منزل به کانادا

بعد از تمام مراحل بار و صدور بار نامه مسافر وصاحب بار باید با شرکت فریت بار پادمیرا راه تسویه حساب کند که بار به مقصد ارسال شود .

هزینه ارسال وسایل منزل به کانادا

شرکت های فریت بار بنا به تعرفه فرودگاهی در وزن های زیر هزینه تعیین می کنند :

  • وزن ۴۵ کیلوگرم
  • وزن ۱۰۰ کیلو گرم
  • وزن ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلو گرم
  • وزن بالای ۳۰۰ کیلو گرم

باید به این نکته توجه داشته باشید که هر چه بار بیشتر و وزن بالاتری داشته باشد هزینه ارسال به ازای هر کیلوگرم نیز پایین تر خواهد امد .

نکته مهم دیگر

باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که دو نوع وزن برای محاسبه وجود دارد یکی بار حجمی و یکی وزن اصلی بار است که هر کدام بیشتر باشد توسط شرکت های هواپیمایی وزن بالا محاسبه خواهد شد . لوازمی مانند : مبلمان , تلویزیون , یخچال و میز و صندلی در زمره بارهای دارای وزن حجمی می باشند.

مدت زمان رسیدن بار به کانادا

هر کدام از شرکت های هواپیمایی بر اساس صدور بارنامه مدت زمان مشخصی را دارند . برای اینکه از این موضوع اطلاع کافی داشته باشید بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرد تا کاملا برایتان توضیح دهند . در این باره این موضوع را نیز در یاد داشته باشید که شرکت پادمیرا فریت برای اینکه مشتریان در زمان مد نظر خود بار را تحویل بگیرند به صورت رایگان به مدت ۴۰ روز بار را در انبار خود نگهداری می کند تا هر زمان که مشتری بخواهد ارسال شود . بعد از مدت ۴۰ روز هزینه انبار داری بهش تعلق خواهد گرفت .