ارسال خرده بار به استرالیا , کانادا , امریکا . اروپا

ارسال خرده بار به استرالیا , کانادا , امریکا . اروپا و سایر نقاط دنیا

خیلی از مسافران که به قصد اقامت چندین ماهه به کشور های غربی مسافرت می کنند . همیشه کنار خود یک سری اضافه بار وجود دارد که شامل لوازم شخصی و خورد ریز منزل می باشد . اما از حد بار مسافری تعیین شده بیشتر است برای ارسال خرده بار اینچنینی نیاز به یک شرکت فریت بار دارید که پادمیرا فریت یکی از شرکت های باسابقه در امر فریت و ارسال بار هوایی است .

ارسال خرده بار

ارسال خرده بار مسافری که گاهی از میزان ۴۵ کیلو گرم و حتی ۱۰۰ کیلو هم زیاد می شود توسط شرک فریت بار بدین صورت انجام می شود .

فریت خرده بار به کشورهای دیگر توسط پادمیرا فریت

بسته بندی خرده بار مسافری

مهمترین بخش ارسال بار به مقاصد دور بسته بندی دقیق برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی است . بدین صورت که تیم بسته بندی شرکت بعد از تعیین وقت قبلی به محل بار اعزام می شوند و بار و لوازمی و خرده ریز منزل را بسته بندی می کنند و در کارتن های ۵۰ * ۵۰ *۵۰ قرار می دهند در صورت نیاز بر روی پالت های پلاستیکی منسجم می کنند .

بارگیری و ارسال بار به فرودگاه

بعد از اتمام بسته بندی بار به فرودگاه جهت صدور بارنامه ارسال می شود . تمامی کارهای گمرکی و تشریفات فرودگاهی برای بار انجام می شودودر نهایت بارنامه صادر می شود .

تسویه حساب و ارسال بار

بعد از صدور بارنامه مسافر باید هزینه بار را تسویه کند و در نهایت بعد از پرداخت هزینه بار به مقصد مسافر ارسال می شود .

نکته مهم در ارسال خرده بار به کشورهای دیگر

باید توجه داشته باشید برخی از اقلام مانند مایعات و لوازم نوک تیز مانند چاقو و .. ممنوع می باشند لذا نباید در بار خود مایعات مانند عطر و ادکلن و شامپو داشته باشید .